Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Poliészter ruha milyen viselet...

Poliészter ruha milyen viselet nyáron/tavasszal, érdemes venni vagy inkább mást javasolnátok?

Figyelt kérdés

Olyan szép nyári/tavaszi rövid ujjas harangruhákat nézegetek,mert szeretnék venni egyet,viszont mind 100% poliészter vagy Félek,hogy bebüdösödöm bennük melegben. % pamut. Hallottam már azt is,hogy van olyan poliészter ami nem izzadós. Nade honnan tudjam én azt hogy melyek azok.

A másik viszont az,hogy a pamut ruhák nagyon gyűrődősek ,egy egész testfelületen olyan ruhát nem szeretnék viselni, amiben úgy nézne ki már 1 óra viselet után mint egy kapca.



2018. febr. 23. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én személyszerint rühellem a poliesztert, és minden műszálas cuccot. Izzadok, nem komfortos, olyan, mint egy szauna. Én kizárólag természetes anyagot birok csak viselni. Nem gyürödnek azok annyira sztem. Nekem van pamut és len ruhám is, a len elég gyürödös, de a pamut nem igazán. Bár kicsit passzosak a pamutruháim.
2018. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Műszálasat sem tavasszal, sem nyáron, de még télen sem ajánlok semmiben sem! Még zokniban sem! Én még zokniban is 100 % pamutot veszek. A műszálasba beleizzad az ember, egészségtelen viselet, ahogy cipőt is csak bőrcipőt veszek.
2018. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mostanság menő a műbőr meg a polyester.
2018. márc. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!