Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem futott be a Nike...

Miért nem futott be a Nike Air Presto?

Figyelt kérdés

Ízléses és kényelmes cipőnek tartom,mégis alig látom 1-2 ember lábán.

Persze örülök neki,hogy nem jön velem szembe az utcán csak érdekel,hogy vajon miért nem lett felkapott.

Így néz ki,ha esetleg valaki nem tudná: [link]

Van női változata is,lányokon többször látni:D



2018. febr. 23. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy csomo ciporol meg lehetne kerdezni. Legtobb cipo altalaban azert lesz hires, mert valami sztarhoz vagy nagy markahoz kapcsolodik. Adidas NMD is elkezdett egy csomo nagy markaval (pl Bape) collabolni, es a sok gazdag hypebeast gyerek meg veszi.
2018. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Külföldön nagyobb skiere van meg annyira nem is néz ki jól sztem nekem is van egy pár de hiba volt.
2018. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A színe nem jön be. Az emberek többsége pedig nem halmoz fel sneaker kollekciót, hanem van 2-3 pár cipője, amit addig használ, amíg cserére nem szorul vmelyik - ezzel szemben hatalmas a választék. most néztem az egyik nagy plázában nyílt 2 új sneaker shop az elmúlt hónapban, olyan helyeken ahol korábban nem cipőbolt volt. szóval egyre nagyobb a választék amúgy is
2018. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!