Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hová, milyen alkalmakra...

Hová, milyen alkalmakra vehetnék fel egy egyszerű hosszú ujjú fehér inget egy fekete szűk farmerral? 17/f

Figyelt kérdés
Az ing teljesen fehér, hosszú ujjú. A farmer pedig ilyen térdnél picit szakadt szűk, fekete.

2018. febr. 24. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Szűk farmert soha. Inget bárhova
2018. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát például egy kávézóba vagy étterembe. De nekem egyébként utcai viseletként is nagyon tetszik a fiukon az ilyen :)
2018. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen dilemmázol, barátom? Én csak egy évvel vagyok fiatalabb Nálad, de azon töröm a fejemet általában, hogy az inghez milyen nadrágtartót és csokornyakkendőt vegyek fel. Legyen-e zsebkendő, vagy ne? Csíkos, vagy pöttyös? Tojásos, vagy hóemberes zokni? Nyugodtan vegyél fel inget. A szűk farmer pedig megfelel a divatnak - persze, nem azért mondom, hogy most Te is akarj megfelelni neki -, mutatós darab. Ha nincs megkötés az öltözködésben - pl. állófogadások, de kötve hiszem, hogy ilyenekre járnál -, akkor nem kell dresszkód szerint felvenni semmit. Ebből következik, hogy úgy öltözködj, ahogyan szeretnél. Mások véleményével ne foglalkozz. Nem lehet mások marhaságaival és elvárásaival törődni. Mindig csak magadnak felelj meg.
2018. febr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megfelelő lenne mondjuk iskolába, bulikba, vagy ha kinegyünk a haverokkal?
2018. febr. 25. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az alapján választasz ruhát, hogy "megfelelő lenne-e", akkor maradj a melegítőnél, meg a turkálós ruháknál. Itt, Magyarországon úgyis mindenki onnan öltözködik, és egy olyan embert, akin látszik, hogy minőségi ruha van, azt kinézik maguk közül. ;) Inkább legyél Te is olyan, aki követi a divatot, meg a haverokat, csak ne az X generációnak akarj megfelelni.
2018. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván átgondoltad, amikor a fehér inget levetted a polcról. Miért nem ?
2018. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem szerint a fekete szűk szakadt farmernek a kukában a helye.

És ezt kortársadként mondom. (16l)

A fehér ing jó lehet a hétköznapokban is, bár én akkor már kék farmerrel venném fel, hogy negyen olyan ünneplős hatása.

Ha még rádobsz egy bőrdzsekit, vagy bombert, esetleg egy túlméretezett farmerdzsekit, plusz egy laza hátizsák, sportcipő, és úgy már suliba is tök oké.

2018. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szűk farmert melegbárba...

A fehér inget normális farmerral szinte bárhova.

28/N

2018. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak több pasi hordana fehér inget
2018. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért fehér ing annyira nem praktikus haverokkal lógni, meg mert egyből koszos lesz, pl. leültök egy padra, fűre, de ilyen beülős helyekre ok. sztem nagyon jól néz ki. suliba meg gáznak érezném magam, mert inkább ünneplőnek tűnik.
2018. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!