Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a rövid, nyári zokni...

Mi ez a rövid, nyári zokni divat? Hogy télen a fiatalok lábszára, bokája másfél-két centire szabadon van? Nem fagynak szét?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert azt hiszik, hogy a meleg Los Angelesben vannak, ahol a sztarok igy hordjak es nekik is igy kell.
2018. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem szólnak rájuk az anyukájuk
2018. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez most zavar? Csak kérdem. Mert nagyon úgy néz ki, hogy nincsen jobb dolgod. Tetszik nekik, a divat miatt csinálják, a Józsika mondta, anyuka találta ki, nem volt más, ezt látták a TV-ben, ezt találták ki. Nem mindegy? Nem tartozik senkire. Törődjön mindenki magával. Ha valaki fázik, akkor majd veszik fel másikat. Ha úgy érzi, hogy szüksége van vastagabb zoknira, akkor azt fog felvenni. Ne kutakodjunk már mások életében. Lol.. Ez szánalmas, ugye tudod? :-)
2018. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Mert nem fázunk.

Nem én bajom,ha te fázol.

2018. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, most még nem fáztok, majd idősebb korotokban!
2018. febr. 26. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb korban, mikor már szar a vérkeringés, nyilván nem fogják így hordani.


Én így meg is vesznék, kintre zokni, télibakancs, de itthon kisgatya-topban mászkálok álló nap mezítláb, mert melegem van.

A párom ellenben póló-pulcsi, farmer és zokni, mert fázik.

2018. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez az éljünk a mának divat.


Teli nyomják magukat tetkóval mert ez a divat, meg ne mondja senki hogy öregen mi lesz, lesz ettől nagyobb gondja is.


Most ez a bokavillantgatás is hogy jajj ez csak divat, meg mit az öregségre, meg ott a szoli is stb...


Aztán azt veszik észre hogy koravén nők mászkálnak majd az utcán annyi sminkkel mint az állat meg majd gyógyszerrel mert minden bajuk van a divat miatt :D

2018. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Én is ezen gondolkoztam valamelyik nap, hazafelé nem egy ilyet láttam. Szakadt farmer (harisnya nélkül), bokája kivan+tornacipő. Brrr :D
2018. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan, mint a vénasszonyok faluhelyen
2018. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

8as ezen a héten pl.én igy voltam,mert jobb idő volt,volt valamelyik nap 10 fok is már...

Amúgy hány évesen kérdezitek?

2018. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!