Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen márkájú ruhákat és...

Ti milyen márkájú ruhákat és ékszereket, órákat hordtok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami tetszik és épp van rá pénzem vagy gyűjtöttem rá. Ez lehet drágább darab is de akár a piacról is.
2018. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ruha zömmel H&M. Akad New Yorker, és kisebb üzletek is markai is.

Táskák ebay, piac, Deichmann stb.

Cipő Deichmann, Vagabond, Devergo

Ékszerek H&M és más üzletek pl six vagy I am.


Régebben sok pénzt költöttem ruhákra de már nem.

Anno csak sugarbird amnesia stb cuccokat hordtam de már sajnálok sok pénzt adni ruhákra.

2018. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Órám nincs, a bóvlik nem tetszenek, és eddigi diákmelós életem során nem volt még felesleges százezrem egy minőségi darabra. Észereket nem hordok. Egy Pandora karkötőm van, amit kaptam, de alig párszor volt rajtam.

Ruha Bershka, Zara, Stradivarius, H&M, Pull&Bear és hasonló basic (tucat) fast fashion üzletek.

2018. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Többnyire basic cuccokat hordok egy-egy szezonális cuccal. H&M, Monki, Mango, illetve rendelni szoktam Answear-ről, Asos-ról, Fashiondays-ről.

Ékszereket nem veszek boltban, csak Aliexpressről rendelek, sima arany karikafülbevalókat hordok, néha gyűrűket.

20L

2018. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Cipo: office shoes,sport factory

Ora: Cluse, 1db van beloke, szeretnek melle egy alap tissot vagy citizent de meg nincs ra keret

Ekszer: pandora fulbevalo. Kb ennyi, karkotore gyujtok.

Ruha: Leggyakrabban a Peek&Ckoppenburgban vasarolok, de nem Hugo Boss/Michael Kor kategoriakat, vannak ott megfizetheto aron is nagyon szep darabok. Aztan nemregiben akciosan rendeltem egy Ralph Lauren inget, meg par eve egy outletben Hugo Boss farmert, de amugy a P&C-ben a Montego Christian Berg, CK Jeans kozul valogatok. Ezenkivul Mangoban, Reservedben, Tezenis, Intimissimi. Van nehany New Yorker es H&M cuccom is, es szeretem a Hádát. 20L

2018. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából nem nézem a márkát, csak azt hogy tetszik-e a ruha na meg hogy megfizethető legyen. Rengeteg atmosphere ruhát túrtam hádából, de van több Living Dead souls cuccom is meg más ilyen darkos márkák (Spiral, Killstar, Restyle) amiket akciókban fogtam ki. Újabban ebayről is rendelek, a tavaszi kabátom pl. onnan van. A nadrágok általában H&M-esek, cipőt is vettem már HM-ben de van sima noname kínais is meg Martens is. Ékszert nem veszek boltban, ebayről rendelek vagy van pár amit ilyen hobbiékszerkészítő lányok csináltak.
2018. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nagyon nézem a márkákat, ha valami megtetszik akkor nem érdekel hogy milyen a márkája.

Mondjuk azért van egy kettő darkosabb cuccokat gyártó válalat akiknek a termékeit nagyon szeretem. Pl a Killstar a Punkrave az Alchemy meg a Restyle és a Hell Bunny. Cipőkből pedig a Demonia a HD és a Martens ami bevált nekem.

Nadrágból a Levi's az ami nagyon bevált számomra. Vettem már turkálókban is levi's gatyákat.

Egyszerű felsőket álltalában turiban vagy a H&M ben veszek

Szóval igyekszem minőségi cuccokat venni, olyanokat amik sokáig jók de ez szerintem nem feltétlenül a márkától függ. Mert lehet egy noname ruha is tök jó anyagú és tartós meg lehet egy világmárkának számító cucc is szar minőségű műanyagból gyártott vacak.

2018. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
17%
Csak Gucci és Emprio Armani!
2018. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

H&M, F&F, C&A főleg.

Amúgy veszek barhol, ha valami megtetszik olcsó áron. Piac de turkálni is imádok. Nemrég fedeztem fel a MITU turikat 3390 Ft/kg és a darabaras Hada szintjet hozza (ez a reklám helye volt, tényleg szuper).

Van táskám eBayrol, Szabadkai piacról, deichmannbol is.

Kedvenc farmerem F&F, legjobb nacijaim onnan vannak.

Bizsuk H&M, rosetti, I am stb. Napszemcsik 3 kedvenc van mind Ray ban. Van noname is pl ha strandra megyek.

33N

2018. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Cipőim: Timberland, Vans, Superga

A ruháim sok helyről vannak, pl. pull and bear, abercrombie, bershka, peek and cloppenburg, asos, kissebb designer boltok... ami éppen tetszik.

Órát nem hordok.

Az ékszereim pedig egy itteni kis boltbó vannakl, ahol kézzel készítik őket aranyból/ezüstből.

2018. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!