Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szűkszárú manapság...

Miért szűkszárú manapság szinte minden női alkalmi nadrág? Hord még valaki egyáltalán ilyen hagyományos fazonút?

Figyelt kérdés
A kép bal oldalán lévő hölgy által viselt nadrágra gondolok: [link]

2018. márc. 1. 20:51
 1/7 anonim válasza:
69%
Szerény véleményem szerint mert nagyon hülyén néz ki...
2018. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Most ez nem divat, kutya nem venné meg. Ha ilyet akarsz, vegyél burda szabásmintát és varrasd meg.
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen alkalmi, irodista ruhákra szakosodott üzleteket keress (bocsi, példát nem tudok, mert nem a stílusom). Vagy térj be egy varrodába, ott tuti csinálnak neked, és valószínűleg nem sokkal drágább, mint egy bolti nadrág.
2018. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért? Azlért, mert szűkszárú, meg testhez simuló nadrág s divat. A bövülő szárú meg "nem divat". Turkálókban én már láttam nem szűkszárú nadrágokat, szóval ott lehet megpróbálni.
2018. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Szinte minden nő borzalmasan néz ki egy ilyenben.
2018. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A műsorvezető hölgyön lévő nadrág gyönyörű!Ahhoz képest hogy a klasszikus fazon nem divat ,a nagy divatházak kollekciójában mégis alap !
2021. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én hordok hagyományos fazonút. A héten is pont volt rajtam egy ilyen fazonú, én turkálóban vettem. Szűk szárú nadrágjaim is vannak, azokat is hordom, de nem mindig van kedvem olyanhoz. A divatot meg nagy ívben lesz@rom.
2022. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!