Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában, milyen külsőve...

Milyen ruhában, milyen külsővel illik bemenni egy luxus üzletbe vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék eredeti táskát venni(egy Chanel illetve egy Dior táskát néztem ki), és az Andrássy úton van is olyan üzlet, ahol árulnak a márka darabjaiból, de hiába van meg rá a pénzem, nem merek bemenni.:((( 20 éves vagyok, nagyon sokat dolgoztam és dolgozok is jelen pillanatban is, azért,hogy pénzem legyen, és szerettem volna valami különlegeset venni magamnak,de mivel étteremben dolgozom, mint látványkonyhai szakács, ezért nem lehet műkörmöm, vagy lakk a körmeimen, és mindig tiszta seb a kezem. Nem hordok sminket, mert a zsírgőztől lefolyik(még a vízálló is) és undorító,ahogy kinéz, ezért aztán sajnos nem tanultam meg sminkelni (elég régóta dolgozom, és mindig ilyen területen voltam). És most az a problémám,hogy van rá pénzem, de szégyellem magam,hogy így mennék be. Egy héten 6 napot dolgozok, 14-16 órában, és ezért nincs időm vásárolni, nincsenek csinos darabjaim, mert ha szabadnapom van, alszom inkább egész nap. Csak farmer+pólóim vannak. Bershka kabátom van, New yorkeres farmerek és pólók, és egy air force one mid-et hordok, általában minden fekete. Így bemehetek szerintetek?

2018. márc. 1. 23:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem folyik le a zsírgőztől, mert figyelek rá, néha megigazítom! És vízállóból is van sokkal strapabíróbb, mint az átlag(Ne olcsó, kínai sz....arokat vegyél!)!


Amúgy luxusüzletbe vegyél fel egy cuki, elegáns,, letisztult ruházatot! Ha nem vagy nagydarab, akkor nyugodtan lehet feszülős is!

2018. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#6 Nincs üzlete, az igaz, de ahogy írtam is, van olyan bolt, ahol több féle márka képviselteti magát.


#6, #7, #8, #9, #10, #11 Az,hogy mit hordok, és mivel, legyen az én dolgom! Nem a kérdésre válaszoltatok. Autóm pedig köszönöm, van már.

2018. márc. 2. 10:23
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy sz ar provokálós kamu kérdés akart volna lenni...
2018. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13 inkább a válaszadók a provokatívak...
2018. márc. 2. 12:53
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is nevetségesen néznél ki egy ilyen táskával. Ezekhez úgy is kell öltözködni. Ha nincs is semmire időd mert sokat dolgozol és ha szabad vagy alszol akkor minek ez a táska? :D Persze a te dolgod de én biztos nem venném így meg, inkább vennék belőle kamut ami megszólalásig hasonlít rá.
2018. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én kìnaiakat szoktam ott làtni vàsàrlóként, és nagyon sokan baseball sapkàban vannak.
2018. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy hiába veszed meg nem fogod tudni hordani. Mert aki ilyet vesz az nem fast fashion stílusban jár. A másik hogy simán replikának nézik a bershka kabát mellett.

Ebből a pénzből inkább menj el pihenni valami jobb helyre, sokkal nagyobb hasznát veszed, mint egy márkás táskának,főleg hogy ennyit dolgozol.

2018. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ha már ennyire különlegességre vágysz vegyél 1-2 db versace gyűrűt vagy egy karkötőt,az legalább mivel arany értékálló,szép,márkás,és különleges is,de persze te döntöd el,nyilván ha publikálunk egy kérdést,ott benne van a pakliban hogy negatív vagy számodra negatív válaszok is jönnek,ha ennyire céltudatos vagy,minek írod ki a kérdést?Amúgy meg azért próbálnak a többiek "terelgetni" mert látszik hogy te nem csak a megvételétől,de a használatától is tartasz,azok az ékszerek szerintem jobbak lennének mint egy táska ami szakad,sérül,elázik stb...
2018. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem mi bajotok van a Bershka kabáttal, nincs nagy betűkkel ráírva, hogy halihó ezt a Bershkában vettem. Simán hihetik azt, hogy egy nagyobb márkától vetted.
2018. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjátok már békén... Mindenki azt hord, amit akar. Nem csak azoknak lehet Gucci, Chanel, stb táskája, akinek a ruhái is kizárólag designer márkákból állnak.

Ő legalább gyűjtött, dolgozott érte, nem úgy mint sok elkényeztetett kis tini, aki kisírja karácsonyra az iPhone X-et.

Ha ez az álmod kérdező, akkor vedd meg. Szerintem nagyon szép darabokat választottál ki :)

2018. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!