Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Dr. Martens original (tehát...

A Dr. Martens original (tehát a sima fekete) bakancsok 30 felett gáznak számítanak? Mennyire "tinidivat" az a cipő?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem gáz, az a cipő öregebb mint a mai tinik.
2018. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó, erre nem is gondoltam :) köszi a véleményt!
2018. márc. 2. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem gáz 30 felett. Rengeteg felnőtt férfin meg nőn is szoktam látni. Azok a kis tinik meg akik hordják azt sem tudják, hogy főleg a metálosok meg a skinheadek hordták régebben is ezt a bakancsot. Csak felveszik mert most az a divat meg a "menciiih"
2018. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
A Dr. Martens örök és időtlen.
2018. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Nemtudom mi írta hogy most a Martens a menci a tinik körèben de elárulom hogy nem. Most az összes tömeg nyomin Adidas Superstar meg Vans Oldschool van esetleg AirMax...

Nyugodtan vegyél martenst egyáltalán nem gáz. Van olyan orvos ismerősőm akinek két gyereke van 35+ éves és Martensben jár.

A nem tudják a mai tinik a jelentéséről meg annyit hogy nekem is Martensem van és leszakdna a pofám ha nem tudnám a jelentését. Viszont azok tényleg szánalmasak akik justinbieberes pólóval vagy supremessel veszik fel..😷

2018. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem divat a tinik körében akkor miért látok boldog boldogtalanon ilyen bakancsot? Majdnem olyan gyakori ez a bakancs a fiatalokon mint a timberland


Mondjuk egy igazi klasszikus volt...de csak volt mert a mostani új bakancsaikat már taivanban meg kínában gyártatják nem pedig angliában. Már sajnos közel sem olyan tartósak mint a régebbi még angliában gyártott darabok.

2018. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig van angliai modell, drágább is.
2018. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!