Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem érzem jól magam a régi...

Nem érzem jól magam a régi ruháimban, de már alig van ruhám mert annyit kiselejteztem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem jelenleg új ruhákra.

Költözködtünk kétszer az elmúlt egy évben. A ruháimat 2x vagy 3x kiselejteztem mert nem akartam annyi mindent már vissza rakni a szekrénybe amit nem is hordok.

Nagyon sok ruhámtól, cipőmtől leginkább azért váltam meg, mert úgy éreztem színben már nem passzol hozzám, nem tudom össze kombinálni a többi ruhámmal, pedig szerettem őket.

Kidobni nem szeretném ezeket, szinte egyiknek sincs semmi baja.

Gardróbcsere oldalon próbáltam eladni őket de az nem igazán megy.

Konkrétan a selejtezések óta alig van ruhám, pénzem nincs újra.

Mit tegyek?

Hol próbáljam eladni a régi ruhákat?

Más is járt már így, hogy csak azért szabadult meg pár ruhájától mert már színben nem passzolt a többihez? :(

18L



2018. márc. 3. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg Facebookon az eladós csoportokat. :)

Ha már akár ingyen is megszabadulnál tőle, akkor vidd el a Vöröskereszthez.

2018. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok.

Kilós turiban kitudnál fogni pár darabot olcsón.

Ismerősök, osztálytársak? Hátha megveszik.

2018. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Facebook eladós csoportokban és Gardróbcserén is mennek a dolgok, persze nem vitték el az egész gardróbom egy hét alatt, de aktív vagyok, kommunikatív. A képek nagyon sokat számítanak.
2018. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!