Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti megvennétek a helyemben?...

Ti megvennétek a helyemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tavaszra 2 farmerem van, szeretnék még venni. A Pull&Bear-be kinéztem magamnak kettőt. Az egyik 4000, a másik 6000Ft-ba kerül. A zsebpénzemből meg tudnál venni(és még maradna, tehát nem költeném el az egészet), de nem tudom eldönteni, hogy megvegyem-e. Egyszerre soknak tartok elkölteni 10000Ft-ot, de mindkét nadrág olyan, amilyet már régóta szeretnék. Azt hallottam, hogy a Pull&Bear-es nadrágok jók. Máshol sem találnék olcsóbban ilyeneket. Ti megvennétek a helyemben?

16/L



2018. márc. 3. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Ezek tipikus tinis problémák. Persze ezeknek is megvan a helye ideje, jobb most mint később ;)

Szerintem vedd meg ha akarod. Később rájössz, úgyis felesleges ennyi kacat, vagy mire kellene a pénz mást vennél az x gatya helyett. De ha most ez érdekel téged, akkor ki fogja elégíteni az igényeidet egyelőre.

Alapesetben, 10.000.- két nadrágra bőven tökéletes ár. De mivel diák vagy és nincs pénzed érthető a problémád.

2018. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vedd meg. A nadrág úgy is szükséges, szóval mégsem olyan, mintha megvennél egy 20 ezres nemtudommit, és évente 2x használnád. Meg előbb utóbb úgy is kéne venned még nadrágot. Meg 10000 az tényleg nem rossz ár, szóval én tuti megvenném.
2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is megvenném.
2018. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy gondolom, hogy farmerre átlagban 5000Ft nem olyan sok, de jöhet még válasz! :)

2018. márc. 3. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Vedd, ezek jo arak farmerert. A cuccaim 60-70%-a pullbol van, nem csalodtam bennuk, jo ar-ertek arany :)
2018. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Vedd meg, szerintem ez egyáltalán nem sok egy márkás ruhadarabért. Tinikorodban egyébként is, mi másra költenéd a zsebpénzt?
2018. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Teljes mértékben igazad van! Szerintem is vedd meg. Ez egyáltalán nem sok értük.

2018. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Persze ez nem olyan nagy összeg
2018. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 2 naciert nem sok a 10 ezer. Ha amúgy is kell és van rá pénzed akkor ne vacillalj.
2018. márc. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen esetben csak az egyiket venném. Aztán később ha még mindig hatalmas szükségét érzem, akkor veszem a másodikat. Én így szoktam.

27n

2018. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!