Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Max 97 mennyire tts?...

Nike Air Max 97 mennyire tts? Goat approl akarok rendelni, de nemtudom hogy a sajat meretem rendeljem vagy 0.5-el nagyobbat. Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez annyira változó... Nekem Nike Air Forceban a méretem 37,5, NMD-nél 38 kell, Stefan Janoskinál meg jó a 37-es is.

Szerintem írj egy cipőt, hogy legyen összehasonlítási alapunk. Amúgy Pigshoesban vannak jelenleg air max 97-ek, ha gondolod menj el oda és próbáld fel.

2018. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kulfoldon lakok, es ebben a varosban nincs szerintem olyan bolt ahol lehet kapni. De a kozelemben van egy eleg nagy varos, ott szerintem biztos van, akkor majd ott probalkozok
2018. márc. 3. 23:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent 37-est hordok alapbol, de pl. a Huarachem 38as.
2018. márc. 3. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem 38-ast vegyel :)
2018. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vegul ma sikerult felprobalni, 36.5-ost probaltam es az jo volt ram, de fel merettel nagyobb nem art igy 37 lesz :)
2018. márc. 11. 00:58
 6/6 anonim ***** válasza:
woow, akkor jo hogy felprobaltad
2018. márc. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!