Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik a Calzedoniában az...

Kicserélik a Calzedoniában az egy napja vett harisnyát?

Figyelt kérdés
Ma vettem a Calzedoniában egy harisnyát nem tudtam hogy milyen méret illik rám, az eladó 1-2-es méretet javasolt, meg is vettem, itthon felvettem de kicsi lett és hirtelen elszakadt a gumijánál ahogy húztam fel, ha holnap visszaviszem kicserélik vagy így jártam?

2018. márc. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Fehernemut, szakadtan...?
2018. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te is tudod de ez az ügy jártál kategória.

Nem fogják kicserelni.

Az hogy az eladó mit javasol az egy dolog de te elfogadtad és vetted meg.

2018. márc. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában harisnyát bontatlanul se cserélnek vissza. Nem is tudom hogy gondoltad hogy felvetted, még el is szakítottad és majd visszaveszik.
2018. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez "így jártál" kategória. Teát áztatni még jó lesz.
2018. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 1,5 hete vettem ott egy nadrágot (legins), kevesebb mint egy hét használat után kibolyhosodott a derekánál elég szépen.. visszavittem, de mivel az árát nem adják vissza, így az adott összeget, amennyibe a nadrág került azt levásárolhattam. És mivel kevesebb nem lehet az az összeg, így zoknival lett kipótólva... Zoknin látszódott már a belsején, hogy nem fogja sokáig bírni.. így is lett. Kevesebb mint egy nap használat után kezdett a belső anyaga szétjönni, és tiszta bolyhos lett. Abban reménykedem, hogy legalább a harisnya bírj valameddig. Elvileg harminc napon belül köteles kell ,hogy cseréljék .. én nagyot csalódtam a Calzedonia-ban, azért az árért ami ott van, bőven nem éri meg, a minősége valahol a béka segge alatt. A 3 éve, kínaiban vett gatyám jobban bírja, és a mai napig semmi baja sincs, úgy, hogy sokat használom.. ennyit a minőségről.
2019. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!