Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem értem ezt a...

Csak én nem értem ezt a melltartó méret kalkulátort?

Figyelt kérdés

[link]


Beírom, hogy frame size (mell alatti rész) 70 cm, bust size (mell körmérete) 85 cm, erre kihozza hogy az EU-ban 70B a méretem, ami eddig világos is, de mit jelentenek a többi rubrikában azok a D, E, F kosarak? Nem hiszem hogy az egyesült királyságban E-s lenne a méretem. Valaki meg tudná magyarázni?


15L



2018. márc. 6. 21:57
 1/5 anonim válasza:
69%
Ha azt nézzük hogy amerikában forditva vannak a tanulmanyi jegyek(1-es a legjobb, 5-ös a legrosszabb), akkor a ruhaméretek is lehet forditva vannak.E-s a legkisebb, A-s a legnagyobb
2018. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha lentebb tekersz, ott vannak a táblázatok, ami alapján írja.
2018. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként én 80B méretemmel UK-ben 36B melltartókat vettem, annyi a különbség, hogy az egyik cm, a másik inch. Ha itthon fogsz melltartókat venni, nem is releváns, a 70B pedig reális adat. :)
2018. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez a kalkulator tenyleg nem OK. Latom, hogy az EU-s B kosarhoz UK E kosarat ir ki neked. Ez igy nem korrekt.

A 70-es meretet szerintem jol valtotta at neked 32-esre, a sajatbol kiindulva, de a kosar inkabb ugyanugy B.

En tizenpar eve itt elek, elofordul, hogy veszek Magyarorszagon is melltartokat.

En ott pont a 75 es 80 kozott vagyok, vagy 75D, vagy 80C jo, markatol fugg, probalni szoktam mindket meretet.

Itt pedig (UK-ban) vagy 34D jo, vagy 36C. A kosarmeret kb ugyanaz.


Kiprobaltam en is ezt a kalkulatort es hulyeseget dobott ki nekem is. Eu- 75D-t adott (ami tenyleg kb jo, de mint irtam a melltartotol is fugg), ehhez 34F-es UK meretet mutat. A 34 OK, de ugyanugy D kosar, nem F.

Ha a UK meretbol is korrektet akarsz, akkor hasznald ezt:

[link]

A 70 cm-es mell alatti mereted az 27.5 in, a 85 cm es kormeret pedig 33,5, igy 32B, esetleg 32C a mereted, mindkettot erdemes felprobalni es ugy donteni.

2018. márc. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuti nem jó, az inch-es táblázat se jó. Nézd meg pl ezt

[link]

(32B-t írj az EU-hoz)

2018. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!