Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen véleménnyel vagy a...

Milyen véleménnyel vagy a Nike Air max szériákról?

Figyelt kérdés

Sokan leginkább az air 90-et ismerik hisz az a legelérhetőbb, de mi a helyzet egy 95-el?

[link]


Az mondjuk szomorú hogy mindenki felveszi gazdag burzsujoktól kezdve, egészen a Balatonsoundos legkülönfélébb k****ás stíluson át, a műmájer hülye gyerekekkel bezárólag.


Viszont ezek a cipők sosem számítottak divatnak, annál inkább olyanok hordták akik egy szubkultúrához tartoztak ahol megint csak jelentősége volt hogy miért pont az adott márka, és miért épp egy bizonyos típus.


Angliában több tucat bűncselekményt jegyeztek fel, amit utcai/futó cipőben követtek el, erről lista is készült, és a praktikussága miatt vált bűnözők kedvelt darabjaivá.


2018. márc. 9. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Kényelmes cipő sportolásra vagy sétára.

Hétköznapra nekem túl sportos és szerintem ronda, plusz "szomorú hogy mindenki felveszi gazdag burzsujoktól kezdve, egészen a Balatonsoundos legkülönfélébb k****ás stíluson át, a műmájer hülye gyerekekkel bezárólag."


"ezek a cipők sosem számítottak divatnak"

Természetesen divatból veszik/vették, bár ahogy látom most az emeletes undormányokra állnak át a lányok.

2018. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Nekem sosem tetszettek az ilyen sportcipők. Lehet hogy kényelmes, nekem sosem volt a lábamon így nem tudom megmondani de a külseje alapján utcai cipőnek akkor se kellene ha ingyen adnák.
2018. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt jók.
2018. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!