Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri rendelni a sinsay nevű...

Megéri rendelni a sinsay nevű oldalról kabátot vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ott egy kabátot tavaszra , mivel nem szeretnék én lenni az egyetlen aki majd március végén is téli kabátot hord.Van egy bomber dzsekim az ilyenkor még túl hideg az eddigi pedig még rám jön de becipzározni alig tudom és egy kicsit szűk is szóval ezért gondoltam hogy megrendelem azt a kabátot.Előbe nehezebben tudnék beszerezni , városba egyedül nem mehetek be és amúgy sincs a közelben olyan ahol tudnék venni . Március végén tudnék venni újat de addig nyilván nem akarok megsülni a télire.Illetve még így a végére , melyik kabát lenne jobb választás a pamut anyagú vagy a poliészter (ugyan úgy nézki ki szinte mindkettő)

Köszönöm a válaszokat és azt is ha végig olvastátok:)



#rendelés #tavasz #kabát #tavaszikabát
2018. márc. 11. 21:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!