Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen időben hogyan öltözködtö...

Ilyen időben hogyan öltözködtök nappal? Télikabátot viseltek még? Csizmát? Vagy farmerdzsekit? Sportcipőt? Körömcipőt?

Figyelt kérdés
Szerintem már meleg van a téli cuccokra, de néha elborul és hűvös lesz. Mit vesztek fel ?
2018. márc. 11. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap óta tavaszi kabátot és félcipőt hordok. A téli cuccokat ma pakoltam el.
2018. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem már nem lesz hideg. Lehet, hogy megint a tavaszias átmenet csak pár hétig tart, rögtön felmelegszik az idő. Tegnap már legszívesebben már a farmerdzsekit is levetettem volna, alatta vastagabb pulcsi volt, de még szerintem hülyének néznek kabát nélkül :(
2018. márc. 11. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Zárt félcipőt hordok, de ha nem locs-pocs idő van, akkor egy [link] fehér dzsekit felveszek. A pulcsi kevés nekem.
2018. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bordzseki, sneaker. Ma meg a dzsekit is le kellett vennem olyan meleg volt
2018. márc. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Reggel 0 fok van, délután 12. :D


Szóval:

- kiskabát + alá vastag kötött pulcsi

- vastagabb harisnya és szoknya

- vászoncipő

- reggel sál, délutánra az a hátizsákba kerül a pulcsi mellé


De tervezek venni egy vastagabb átmeneti kabátot, lehetőleg vízhatlant pl. bőrdzsekit, de nincs sötétkékben, csak nagyon világosban, az meg nem áll jól :(


Csizmám meg nincs egyelőre, mert a táskám festés alatt áll és majd ahhoz szeretnék venni egy színben passzolót :) - vagy sötétkéket, mint a kabátjaim.

2018. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor lekerültek a téli cuccok :) Jövő hétre megint hideget mond :(

Nekem a lábam nagyon fázós. Szerintetek gáz, ha fekete bőrdzsekit hordok és ahhoz még vádliközépig érő csizmát húzok ? ( az is fekete )

Linkeljetek képeket, hogy miket viseltek :)

Köszi.

2018. márc. 13. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. En mar visszavettem a teli cuccokat, jovo heten jon a hideg... Az utcan tavasziasan vannak az emberek, de en megfagynek ugy...
2018. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Rövidnadrágot hordok sportcipővel, pulcsival, itt a kép

[link]

2018. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!