Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt valaki akinek még...

Van itt valaki akinek még bejön ez a stílus?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, nagyon durván beszippantott ez a stílus, de egyenlőre még csak elméletben kacérkodom vele, gyakorlatban nem igazán indultam el errefelé. Van még akinek tetszik az ilyesmi? Jó persze tudom, hogy a ruhák egy része az alább látható képeken nem a magyar pénztárcákhoz van szabva, de ezt most próbáljuk még kicsit kizárni.

...és akkor a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2018. márc. 14. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy stílus?

Mintha csak magára aggatta volna, amiket talált a szekrényben. Ezek a ruhák nem magyar pénztárcának valók? Kb. bármelyik turkálóban vagy kínaiban találsz ugyanilyen ruhákat rogyásig.


Egyébként hordd nyugodtan, ha ebben érzed jól magad.

2018. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem magyar tárcához? Mivan? Bemész az első üzletbe, veszel 1-2 farmert, kapucnis felsőt meg tornacipőt aztán kész.


Ez nem stílus :D, a melegítő meg kimondottan "utcára való" viselet :D Jézusom.

2018. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

A stílus abszolút elérhető nálunk is.

Ha markakra gondolsz azok közt akad pár drágább az átlagnak pl gucci meg Hilfiger stb.de osszessegeben semmi extra az egész.

Ha 2oeves kor alatt vagy körül vagy akkor teljesen jó de egy érettebb férfi már ne ezt válassza.

2018. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy a ruhák egy része és nyilván arra értettem mikor mondjuk Gucci pólóban vannak...

Egyébként nekem pont az tetszik benne, hogy ennyire szabad ez a stílus, kicsit kilóg a sorból benne az ember, mikor ma már a fiúk és a lányok egyaránt a feszülős felsőkben, nadrágokban vannak, amik rendszerint a fekete, szürke, sötétkék tengelyen helyezkednek el színek tekintetében.

2018. márc. 14. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

En imadom ezt a stilust. Pont az a lenyege, hogy ne olvadj bele a tomegbe, legyen egyeniseged. Sajnos ha nalunk valaki ilyeneket felvesz, akkor masnap mar az egesz varosban elterjed, hogy hogy nezel ki es jaj de gaz hogy nem olvadsz bele a tomegbe. Oszinten szolva en oltozkodnek igy, viszont inkabb elkerulom azt jelenleg, hogy ferden nezzenek ram.

Budapesten amugy eleg elterjedt, legalabbis akiket ismerek onnan, annak a 90%-a ezt a stilust kepviseli es nem nezik meg erte.

#videkilifesucks

2018. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Abszolút ugyanezt érzem kedves utolsó. Én is egy kisebb városban lakom vidéken és ha már felhajtom a nadrágom szárát és kivillan a zoknim, már látom ahogy sokan értetlenkedve néznek, pedig nem gondolom, hogy ebben olyan sok extra lenne. Éppen ezek riasztanak el attól, hogy gyakorlatban is elkezdjem efelé terelni az öltözködésem.
2018. márc. 14. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Milyen stílusról beszélünk?


Nem mindet néztem meg csak néhányat, de azokon átlagos férfi casual ruhák voltak, nincs is velük baj. Nagyjából én is így járok nap mint nap.

2018. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ooh vegre megtalaltam az emberem. :D Par honapja mintha teljesen kicserelodtem volna zene es oltozkodesi stilus alapjan ebbe az iranyba. pl: bo polo, farmerdzseki, "mom jeans", csikos zokni es regi nike cipo. En inkabb a kulfoldi mediaban latom ezeket egyre tobbet, az utcan inkabb new yorkeres lanyokat latok.
2018. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy azért érkeznek olyan válaszok is, akik egyáltalán stílusnak tartják a fent látható öltözködést, annak meg főleg, ha vannak olyanok akiknek tetszik is. :D Azért elég liberális vagyok, meg amúgyis én kértem a véleményeteket, úgyhogy nem pontoztam le senkit. :)


Kedves utolsó.

Én is leginkább külföldi médiában vagy külföldi személyek instagramján találkoztam eddig ezzel, Magyarországon egyenlőre még (sajnálatos módon) nem vetette meg a lábát. Zenében már én is elmentem ebbe a grunge irányba, remélem lassan az öltözködésem is igazodni fog ehhez. :)

2018. márc. 14. 16:29
 10/13 anonim ***** válasza:
ha választanom kellene, akkor nem ilyet akarnék a barátomnak mondjuk, de nincs is vele semmi bajom. csak matektanárnak ne öltözzön rövidujjú ingben, meg cargo nadrágban és hasonlók. :D
2018. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!