Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lesz azon ruhák sorsa,...

Mi lesz azon ruhák sorsa, amiket speciel műsorvezetőknek terveznek és készítenek és egyetlen alkalommal viselnek? Megsemmisítik, turiba küldik, rászorulók kapják?

Figyelt kérdés

#ruha #műsorvezető #egyszer használt
2018. márc. 15. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez engem is erdekel, bocsi az offert.

Szerintem tuti nem kuldik turiba egyebkent. A turiknak van sajat “forrasuk”

2018. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkapja az adott műsorvezető. Ha már egyszer direkt őrá szabták.
2018. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves előző! ÉS szerinted pl. Kálmán Olga mit csinál évi cirka 300 darab ruhával? Tíz év alatt 3000:D
2018. márc. 15. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eladják egy butiknak és előbb utóbb valaki megveszi, mert jó rá. persze, ha nem olyan extrém és megjegyezhető. mert a 365 napján nem néz mindenki minden műsorvezetőt, h tudja, éppen mi volt rajta és akár egyedinek is érzeheti a vásárló anélkül , h tudná, h előtte valaki fél órán át szerepelt benne a tv-ben
2018. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet feldobják a Vaterára, hogy ezt Lilu, Erős Antónia, Meszes Boglárka, Ördög Nóra stb. viselte, és egész sok lóvéért eladják. De az is lehet hogy elrakják, és mondjuk 50 nap múlva ugyanabban van, de már nem emlékszel arra hogy ebben volt egyszer régebben :D
2019. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a stylistok ezeket a ruhákat visszaviszik általában. Interjúban ezt mondta egy stylist, hogy mikor az x-faktort meg ezeket sztájlisztolta, akkor volt egy kerete, és összerakott mindenkinek több összeállítást, vannak partner boltok, ott fizet, aztán mikor visszaviszi visszakapja a pénzt. Szokott is lenni a műsor végén hogy az XY öltöztette.


Mondjuk speciel Kálmán Olgának szerintem vannak kosztümjei és nincs rajta mindig másik.

2019. márc. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!