Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neked vannak otthoni ruháid?...

Neked vannak otthoni ruháid? Átöltözöl ha hazamész vagy abban vagy otthon is amiben dolgozni/suliba/bárhová jársz?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak. Jóval kevesebb mint amibe bárhova járok, de ezek ilyen kényelmes szabadidőruhák. Mivel itthon főzök/takarítok, nem szeretném a szép ruháimat tönkretenni. Az itthoniaknak meg mindegy, ha megfogja valami.
2018. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A jó édes ***** válasza:
100%

Van otthoni, szabadidő és munkaruha, egy nap simán viselhetem mind a hármat is.

Az otthoni az általában a levedlett szabadidő ruha vagy olyan, amit fel sem mernék más emberek előtt venni (mackónadrág tipikusan).

A szabadidő ruha zömében sportruházat, technikai ruházat vagy ilyenkor télen valami meleg kültéri öltözet.

A munkaruha ing, sötét nadrág (nem farmer!!!), esetleg zakó, bőrcipő.

2018. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak :) szerintem a legtöbb embernek van (legalábbis akiket én ismerek)
2018. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az első, hogy itthon átöltözöm. Az teljesen normális, hogy nem az utcai farmerben és ingben ülök le tévézni, heverészni az ágyra.
2018. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany - átöltözés, anélkül koszosnak érzem magam.
2018. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak, arra tanítottak, hogy át kell öltözni, ha hazamentem. 25 vagyok, de ez az agyamba vésődött. A férjem mindig kinevet, de nekem ezek vannak:

-szép ruhák, amelyekbe munkába megyek vagy moziba, étterembe, alkalomra

-kényelmes, amiben a munkahelyemen vagyok (kisgyermeknevelő)

-otthoni (ha nem csinálok semmi extrát, kint vagyunk a gyerekkel, sétálunk)

-és külön van főzős és takarítós

2018. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hű, én nem szeretek ennyiszer átöltözni.

Ha későn érek haza, akkor még pizsamát veszek fel.

Ha rendes időben érek haza, akkor otthonit veszek fel.

Meg persze van eljárós ruhám.


Ha esetleg kaja szagú lesz az otthoni, akkor lecserélem és megy a mosásba.

2018. márc. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.


Alapvetően 3 kategóriában. Egy, amit akkor veszek fel, ha munkába vagy egyéb olyan helyre veszek fel, ahol számít a megjelenés, a másik, amit korrektül néz ki, általában az előzőből levetett még bőven hordható de már láthatóan kopottas darabok otthonra vagy a boltba leugrani. Ezek egyébként olyan állapotúak, hogy a legtöbbet mások még simán az első kategóriában hordanák, a harmadik pedig a robosztusabb vagy leharcoltabb darabok, amikért nem kár, koszosabb munkákhoz vagy túrázáshoz.

2018. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Persze, átöltözök.


Van 2 háremgatyóm, 1 rövidnaci, 1 leggingsem, meg 2-3 top és pár hosszú ujjú felsőm.

2018. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Nálam 2 kategória van, az első kategóriába tartoznak az utcai ruhák amiben bárhova elmegyek, illetve az ezekből kikerulo nyúzottabb ruhák, amiket általában addig hordok míg láthatóan megnyulnak, az anyaguk nagyon kopni kezd vagy kiszakadnak, és végül felvagom őket rongynak, ezzel is kímélve a környezetet.
2021. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!