Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni nyárra majd...

Szeretnék venni nyárra majd egy slip-on (bebújós) cipőt és lenne néhány kérdésem (? )

Figyelt kérdés

-Mennyire hajlamosak kinyúlni a viseléstől?

-Elég szorosan tartják a lábat?

-Sok különbség van itt is egy olcsó és egy márkás darab között?

-Zoknit kell alá venni vagy annélkül is hordható?



2018. márc. 18. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit nyúlnak, pl. nekem mindig törik a sarkamat néhány napig, de utána tök kényelmesek lesznek. Ha túl bő, az nem jó, mert akkor ki fogsz lépni belőle egy idő után. Ennek az ára, hogy az első napokban valószínű szoros. Utcai sétálgatásra jó, de terepre, pl. egy erdei sétára biztos nem venném fel.


Ami vászon, ott nincs szerintem különbség, de az olcsóbb csillogós és társai fajtákba belerohad az ember lába.


Én hordom zoknival, és zokni nélkül is.

2018. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp vegyél zoknit. Egy tanulmány szerint a zoknimentes trend miatt az elmúlt öt évben 20%-kal több a gombás lábmegbetegedések száma. Ilyesféle cipőket ilyen zoknival viselek:

[link]

2018. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!