Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méret kell NMD-ből?

Milyen méret kell NMD-ből?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy adidas NMD cipőt viszont másnap elmentem egy sport boltba ahol egy tubular cipőt probaltam. 39-és a labam. Volt adidas stan smith cipom ami 39 volt és volt superstar is. Viszont ez a 39-és tubular nyomta kicsit a labam. (Adidas tubular viral) Adidas NMD r2 primeknit cipőt rendeltem 39 méretben. Szerintetek kicsi lesz nekem? Valakinek van tapasztalata ezzel? Akinek van NMD cipője ő nagyobb számot hord azzal mint amennyi a lába?

Előre is koszi



2018. márc. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd felpróbálod, amúgy nekem 36 os lábam van, tavaly, skartam cipőt venni a lejáró szépkártyás összegből, nike cipőim vannak uk 3 ill uk 3,5 évek óta, uk 5 ös kicsi volt, pedig nem nőtt 38-asra a lábam
2018. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az r2 primekitem 38-as, pont jó rám, de természetesen nem tökéletes.

Az r1-em szintén 38-as, és nagy rám...

Az alapméretem 37, lehet feljebb kellett volna menned egy mérettel. De ne aggódj, azt hiszem van mindenhol 14 napos elállási lehetőség, szóval max visszaküldöd nekik vagy méretet cseréltetsz.

2018. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy meg akcióban vettem nagyon jó áron. Ilyenkor a cserben az akciós áron cserelik ki?:/
2018. márc. 18. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 44-es a lábam és 44.5es NMD-t hordok.
2018. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld mindenképpen rendelés előtt fel. Nekem 46-os a lábam, de van, amiből kell a 46,5. Nem szeretem, ha pont passzol, fogja nagyon a lábam.
2018. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!