Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan gyűjthetnék némi...

Hogyan gyűjthetnék némi pénzt? Nincs ruhára pénzem ahogy a szüleimnek sem igazán

Figyelt kérdés
15 leszek, és szeretnék valahogyan egy kis pénzt szerezni ruhákra,mert nagyon ósdik és ódivatúak, és emiatt piszkálnak és nem érzem így jól magam, viszont anyukámtól nem kapok egy forintot sem ( pedig van neki jócskán) és hiába segítek neki bármiben, 100ft-ot nem kapok. Unom hogy mindenki divatos cuccokba jár, én meg úgy nézek ki mint egy csöves.Rokonoknál nem szeretnék munkát vállalni mert ők sem adnának pénzt. Tudtok esetleg olyan "munkahelyeket" ahol egy 15 éves lány dolgozhat? Persze kisebb dolgokra gondolok, nem gyári munkára, hanem olyat amihez nem kell "szerződés" és amit egy 15 éves elvégezhet.Előre is köszönöm!
2018. márc. 19. 19:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg van amikor egész nap azon gondolkodom hogy mit vegyek fel másnap, mert a nadrágjaim lyukasak és csak 1-2 van. Az iskolába mindig egyedül vagyok mert lenéznek hogy nincsenek normális ruháim. Elegem van😥
2018. márc. 19. 19:50
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Bird ki. Nemtudom mikor leszel 16 éves, de 16 evesen legalisan is vallalhatsz diakmunkat.

Nemtudom merre laksz, es hogy hany cm vagy, de nekem vannak kinott markas ruhaim amik jo allapotban vannak, de nemtudom eladni, mert pl air maxot vettem 20000-ert viszont meg 3000-ert sem veszi meg senki.

16/L

2018. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csapd ki a balhét , szembesítsd a szülőket a tróger önzőségükkel ! Lázadj és a családsegítőnél jelezd a hiányosságokat .
2018. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskolai szünetekben diákszövetkezeten keresztül dolgozhatsz
2018. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező sajnos tudom miről beszélsz,gyerekként énis ilyen helyzetben voltam.Ugyanennyi idősen munkát vállaltam,nyártol...Kapálás,címerezés ott ennyi idősen dolgozhatc már.. Nagyon sajnálom a helyzeted :/ 26/N
2018. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

15 leszek majusban.

Jovore leszek csak 16, de nem tudom meddig fogom meg birni😫

2018. márc. 19. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es válaszolo vagyok. Anyukádal beszéltél erről? Ő mit neked ere? 26/N
2018. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abszolút nem érdekli semmi ami velem kapcsolatos, állandóan pasizik.
2018. márc. 20. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!