Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

A H&M-ben vagy a C&A-ban minőségibbek a ruhák?

Nem vagyok nagy plázás,szóval nem ismerem az erőviszonyokat,ár-érték arányban ezt javasolták.Szerintetek melyik a jobb?

2018. márc. 20. 17:15  Privát üzenet  

A válaszok
H&M-ben pólókat szoktam venni, 1290-ért :D és minőségre is jó. C&A-ban drágábbak a pólók, de ott is szoktam venni, de ott legtöbbjük 2000-től kezdődik. Igazából C&A-ból öltözködöm legtöbbször, a H&M-ben csak a pólókat veszem. Én meg vagyok elégedve a C&A minőségével, de a ruhabolt is olyan mint minden más. Van akinek ez tetszik másoknak meg az.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. márc. 20. 17:25 Privát üzenet
C&A szerintem rosszabb minőségű, de a H&M-ben sincs olyan nagy felhozatal a polók ott is elég rosszak szerintem főleg amelyik szinte térdig ér férfi polóknál és az ilyeneket pakolják ki általában.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. márc. 20. 19:04 Privát üzenet
#2 vagyok, inkább akkor már New Yorker, Pull&Bear, Zara. Kb ebben a sorrendben ár/érték arányban a New Yorker a legjobb azután követi a Pull&B, aztán pedig a Zara mert itt van néhány jó cucc csak túlárazott némely de minőségi darabokat lehet találni.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2018. márc. 20. 19:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát a zaráról azt hallottam hogy ugyan jó többnyire a minőség,de szinte minden túl van árazva a H&M vagy a C&A-hoz képest,viszont annyival nem jobb amennyivel drágább,de benézek azért oda is:)

# 4/8Időpont 2018. márc. 20. 19:13 Privát üzenet
Hasonlónak tartom őket. A H&M valamivel olcsóbb. Rengeteg ruhám van onnan, ahogyan a C&A-ból is, és nagyon jól bírják. Mindegyikben vannak jobb és rosszabb szabású, anyagú darabok.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. márc. 20. 19:13 Privát üzenet

Férfiként írok:

Szerintem a HM egy túlárazott ócskaság.

Normális dolgot én 4 év alatt nem találtam ott, amellé pedig egy inget 7.000 forint alatt bármilyen snassz is nem lehet megvenni, a farmerekről nem is beszélve.

Nem akarlak lebeszélni, sőt senkit, de engem nem győzött meg a HM. Se az ár/érték arányuk nem jó, sem a választékuk nem nagy szerintem.

Newyorker, CA sokkalta előbb vannak mind a 2 szempontból.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. márc. 20. 19:35 Privát üzenet
Én ebbe a két üzletbe akkor megyek, ha mást már mindent végigjártam és nem találtam semmit. Egy időben rendszeresen vettem a H&M-ben cuccokat, de meguntam, hogy elég hamar elkezdenek kifakulni, kinyúlni a ruhák, foszlik szét a varrás.. pedig jól mosom őket. Számomra a C&A is sok esetben ugyanez a kategória. Egyedül fehérneműket és hálóruhákat szoktam egész jókat találni ezekben az üzletekben.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. márc. 20. 21:43 Privát üzenet
A jó édes nevű felhasználó válasza:

Bóvli kategória mindkettő.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. márc. 20. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lesz azon ruhák sorsa, amiket speciel műsorvezetőknek terveznek és készítenek és egyetlen alkalommal viselnek? Megsemmisítik, turiba küldik, rászorulók kapják?
Szerintetek most mik a legszebb ruhák mi az ami szinte mindenkin jól ál gyerek ruhában?
Melyik boltban vannak magas, vékony lányokra ruhák?
Az F&F ruhák egy szinten vannak egy átlag nagyobb kínai ruházati áruház termékeivel, vagy "minőségibbek"?
Forever 21-ból rendelt ruhák mennyi idő alatt jönnek meg?
A csak1nap.hu oldalon eredetiek a ruhák amiket árulnak?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!