Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M-ben vagy a C&A-ban...

A H&M-ben vagy a C&A-ban minőségibbek a ruhák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy plázás,szóval nem ismerem az erőviszonyokat,ár-érték arányban ezt javasolták.Szerintetek melyik a jobb?
2018. márc. 20. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
H&M-ben pólókat szoktam venni, 1290-ért :D és minőségre is jó. C&A-ban drágábbak a pólók, de ott is szoktam venni, de ott legtöbbjük 2000-től kezdődik. Igazából C&A-ból öltözködöm legtöbbször, a H&M-ben csak a pólókat veszem. Én meg vagyok elégedve a C&A minőségével, de a ruhabolt is olyan mint minden más. Van akinek ez tetszik másoknak meg az.
2018. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
C&A szerintem rosszabb minőségű, de a H&M-ben sincs olyan nagy felhozatal a polók ott is elég rosszak szerintem főleg amelyik szinte térdig ér férfi polóknál és az ilyeneket pakolják ki általában.
2018. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
#2 vagyok, inkább akkor már New Yorker, Pull&Bear, Zara. Kb ebben a sorrendben ár/érték arányban a New Yorker a legjobb azután követi a Pull&B, aztán pedig a Zara mert itt van néhány jó cucc csak túlárazott némely de minőségi darabokat lehet találni.
2018. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a zaráról azt hallottam hogy ugyan jó többnyire a minőség,de szinte minden túl van árazva a H&M vagy a C&A-hoz képest,viszont annyival nem jobb amennyivel drágább,de benézek azért oda is:)
2018. márc. 20. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Hasonlónak tartom őket. A H&M valamivel olcsóbb. Rengeteg ruhám van onnan, ahogyan a C&A-ból is, és nagyon jól bírják. Mindegyikben vannak jobb és rosszabb szabású, anyagú darabok.
2018. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Férfiként írok:


Szerintem a HM egy túlárazott ócskaság.

Normális dolgot én 4 év alatt nem találtam ott, amellé pedig egy inget 7.000 forint alatt bármilyen snassz is nem lehet megvenni, a farmerekről nem is beszélve.


Nem akarlak lebeszélni, sőt senkit, de engem nem győzött meg a HM. Se az ár/érték arányuk nem jó, sem a választékuk nem nagy szerintem.


Newyorker, CA sokkalta előbb vannak mind a 2 szempontból.

2018. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ebbe a két üzletbe akkor megyek, ha mást már mindent végigjártam és nem találtam semmit. Egy időben rendszeresen vettem a H&M-ben cuccokat, de meguntam, hogy elég hamar elkezdenek kifakulni, kinyúlni a ruhák, foszlik szét a varrás.. pedig jól mosom őket. Számomra a C&A is sok esetben ugyanez a kategória. Egyedül fehérneműket és hálóruhákat szoktam egész jókat találni ezekben az üzletekben.
2018. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A jó édes ***** válasza:
73%
Bóvli kategória mindkettő.
2018. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A H&M egy nagy rakás szar. Úgy ment szét az ott vett farmerom 1 hét alatt, csak úgy feslett.
2020. febr. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem mind2 helyről vannak ruháim. Meg vagyok velük elégedve. Eddig semmi baj sincs egyik ruhámmal se. Szval én ajánlani tudom mind2.
2020. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!