Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olyan internetes...

Tudtok olyan internetes oldalakat ajánlani, ahonnan tudok ruhát rendelni? Lehetőleg olyat, ami jó minőségben, a kiválasztott méretben szállítja házhoz a ruhát!

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 07:58
 1/5 anonim válasza:
Milyen árkategóriában keresel körübelül?
2018. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elfogadható árakban keresek, ahol mondjuk nem kell tízezreket adni egy egyszerű nadrágért.

Egyébként még gyerek vagyok, nem igazán találok olyan ruhákar, ami jó a méretemben. A koromhioz képest eléh alacsony vagyok, egy 12-13 mérete megfelelő nekem, pedig 15 vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 22. 07:31
 3/5 anonim válasza:

Hát, akkpr esetleg nézd meg a Romwe oldalát, ott elég egyszerű a minőség, de árban kimondottan olcsó, és kicsit stílusra is más, mint az itthoni boltok többsége. Bár, ennek nincs valami jó minősége, de lehet itt is nagyon jókat kifogni.

Esetleg nézz rá a H&M oldalára, sok az akció, és van kisebb méretekre is. Mondjuk szerintem itt a gyerek osztály is tök jó.

Vagy van még a Fashion days, ott elég nagy keretek között mozognak az árak, de ha jól tudom, van sok xs-es is.

Sajnos most több így nem jutott eszembe.

2018. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
H&m jóminőségű ruhák vannak 3-5 nap alatt kihozzák házhoz nézz körül 😄
2018. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2018. márc. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!