Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy outlet ruháról hogy tudom...

Egy outlet ruháról hogy tudom megállapítani, hogy EREDETI?

Figyelt kérdés
Van egy outlet ruhaoldal, ami a 30 ezres G-Star farmert 5 ezerért adja, mert outlet. Hilfiger farmer 6 ezerért, stb... megbízhatónak tűnik az oldal, de szeretnék tippeket kapni, hogy tudom megállapítani, hogy az a ruha valóban eredeti-e..
2018. márc. 22. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyári cimke nem játszik, már a fényképeket úgy teszik fel a termékekről, hogy nincs rajtuk gyári cimke. Amelyiken van, azt nagybetűkkel hangsúlyozzák, hogy : GYÁRI CIMKÉS.
2018. márc. 22. 13:56
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg interneten akarsz ruhát venni?
2018. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2


Te valahol a 80-as években ragadtál?

2018. márc. 22. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy eredeti lenne. De ezek nem is akkora designer márkák, hogy olyan könnyen beazonosítsd. Maximum úgy tudod, ha megkeresed a terméket az eredeti oldalon és összehasonlítod, persze mivel outletről van szó így elvileg kifutott termékeket vásárolnál amit már sehol nem találsz meg. De ha küldessz képet/linket azért ránéznek itt páran neked.
2018. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!