Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen lányról? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ősszel-télen-tavasszal acélbetétes bakancsba jár szürke vagy fekete farmerrel+oldalláncal, bandás pólókat hord,a haja kibontva néha felkötve

2018. márc. 24. 02:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Nincsen véleményalkotási kényszerem, csak nézelődöm és befogadom a látottakat.
2018. márc. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
9%

A bakancsokat sosem értettem. Nem örülnék, hogy sosem mutogatja a combjait és a melleit.


Amúgy a személyisége többet nyom a latba :)

2018. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Leírtad valakinek a kinézetét. A ruháit...érted.

Hogy mondjunk véleményt valakiről a ruhája alapján? Nem értelek.

Te mit gondolsz arról az emberről aki a ruhája alapján ítél meg egy embert? Én nem sok jót.

2018. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
39%
Dobnék neki aprót, hogy tudjon kannást meg cigit venni és meginni a haverjaival a nyugati elött.
2018. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%

#4


Hogy te mekkora egy felszínes tapló vagy. Csak azért mert szereti a rock a metal vagy a punk zenét még nem lesz egyből alkesz is.

Az öltözködése meg pont nem érdekel mert nem ez alapján ítélek. Amúgy én is hasonló vagyok kinézetileg. Piercingek, acélbetkós bakancs vagy sima bőr bakancs, oldalláncom is van meg bandás polóim. De felsőnek inkább mostanában dark/goth cuccokat hordok. Meg szeretem az egyberuhákat szoknyákat is.


És képzeld....de...jól...figyelj....most jön a nagy "csoda": NEM ISZOK ALKOHOLT, nem drogozom, nem vagyok műveletlen tapló sem


Szóval mint látod, ki kell hogy ábrándítsalak: csak egy baromi nagy előitélet amit elképzelsz az ilyen külsejű emberekről.



Amúgy talán még szimpatikus is lenne a csaj. Ilyenkor mindig összemosolygunk vagy összenézünk, metal villát mutatunk egymásnak, ha látunk egy magunkfélét. Összetartó ez a szubkultúra (jó a kényszeres pózerezést leszámítva)

2018. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit
2018. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
69%

Ha bejönne utánanéznék, hogy mégis ki ő, általában az ilyen emberek akiket leírtál ismerik egymást egy adott városon/megyén belül, ha nem ismerné senki akkor vagy egy új tag vagy csak divatrocker. Ha az utóbbi akkor semmit nem gondolnék róla, ha az előbbi valószínűleg szívesen megismerném.

Imádom azokat az embereket itt a kommentekben is akik elítélik az ilyen embereket. Közben meg ugyan olyan emberek vagyunk mint ők, a stílusunk és a baráti társaságunk nem egyezik.. Lehet nem tartozunk a felső 10.000-be de attól még cseppet sem vagyunk rosszabbak mint ti. ;)

2018. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
47%

Jó azért egy pest méretű városban nehéz lenne bárki után is így utána nézni.


Nekem sincs nagy haveri, baráti köröm...sőt... de attól mert visszahúzodó vagyok nem leszek egyből pózer.

Amúgy is utálom ezt a pózerezést.

Múltkor pl egy sima nem acélbetkos bakancs miatt lettem lepózerezve

Csak azért mert nem járok 0-24ben 20 soros acélbetétes bakancsba még nem leszek pózer.

Ez annyira nem ezen múlik.

Lehet hogy sokkal trueb vagyok mint aki lepózerozott.

2018. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy biztos rocker.
2018. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas vagy utolsó. Csak ennyit tudok rád mondani. Szar lehet ilyen hülyének lenni mint amilyen te vagy.
2018. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!