Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek használhatom?

Szerintetek használhatom?

Figyelt kérdés
Anyám véletlenül fekete zpkni helyett egészen vastag, 50 denes nylon zoknit vett nekem. Nem is tudom hova figyelt, hogy ez sikerült. Alig átlásztó, szerintetek ha már megvett belőle többet merjem használni fiú létemre?

2018. márc. 24. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

50 denes baromira nem vastag.

Hordja anyad, neked vegyen rendes zoknit.

2018. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha te egyike vagy az itt fel-fel bukkanó harisnyafétiseseknek, akkor hordd nyugodtan. Ha nem, akkor ne.
2018. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor nem fogom....
2018. márc. 24. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne? Én is jobban szeretem a harisnya zoknikat, mert vékony, és jól illeszkedik a lábamra. És nem fől meg benne a lábam, ezért jobban szeretem, könnyű és kényelmes. Tavasszal, ősszel szinte mindig ilyeneket hordok, 50 denesek tartósak, 40 denesek is.
2018. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
és pamutzoknit vegyen, abba nem izzad bele a lábad, valamint elég hosszút,hogy ne kandikáljon ki a lábad, mert az az etikett szerint nem illik.
2018. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!