Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 16 év körüli lánynak hány...

Egy 16 év körüli lánynak hány pólóra van szüksége?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez egyénenként változó,de ahhoz hogy változatosan tudjon öltözködni kb mennyire? És milyenekre? Pl egyszínű pólókból nektek mennyi van? Mintásból?

Köszönöm a válaszokat!

16/L



2018. márc. 29. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, hogy egy héten ne kelljen kétszer ugyanazt felvennije. De ne is legyen olyan sok, hogy akadjon olyan (mindennapi) felsője, amit ne hordott volna egy hónapon belül egyáltalán. Tehát minimum 7 max. 31 az ideális, ehhez persze hozzájönnek az alkalmi viseletek is.
2018. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy változatosan tudj öltözködni - ahogyan az előttem lévő is leírta - minimum hét pólóra van szükséged. Minden nap tudj mást felvenni. Ebbe kalkuláld bele azt is, hogy lehet megizzadsz délelőtt valamiben, vagy koszos lesz, ezért, ha délután mész valahova, akkor nem tudod majd felvenni. Egy póló nem drága, ezért mindenképpen vegyél jó sokat, ha megteheted. Minél több van, annál változatosabban tudsz öltözködni.
2018. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Miért baj az, ha más már unja, hogy pl mindig fehérben vagyok (nem ugyanabban, csak ugyanolyanban) ? Ki nem sz.rja le?

Cukorhegyi urat pl nem érdekli.

2018. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. és 2. Köszönöm a válaszokat! :)

3. Ki mondta, hogy valaki unja mi van rajtam?

2018. márc. 30. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!