Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 166-167 cm-es...

Szerintetek egy 166-167 cm-es lány mekkora magassarkút vehet fel?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok magassarkús jól megvagyok én a sportcipőban is. De bálba megyek és oda csak vmi odaillőbb kéne :D

2018. márc. 29. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akarmekkorat. A partnerednel persze ne legyel magasabb (ha zavarna titeket a magassag valtozas). ;)
2018. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt ne vegyél fel magassarkút. Lehet találni nagyon csinos alacsony sarkú cipőket is. Egyébként is, jobb benne táncolni.
2018. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár 20-25 centiset is. Már ha lenne értelme ilyennek... de nincs, szóval nyugodtan a legmagasabbat, ami még jól néz ki.
2018. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Amekkorát akat + amiben tud biztonságosan mozogni.
2018. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy magassarkús, akkor 5-5.5 max, abban még rutin nélkül is könnyű járni.

Amúgy a magasságod szerintem nem zár ki semmilyen sarokmagasságot.

2018. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azért bálba valóban illik magassarkúban menni, még ha hétköznapokon sportcipős is vagy. A magasságod alapján viszont gyakorlatilag bármilyet felvehetsz nyugodtan. Persze ha nem vagy hozzászokva, hogy hosszú ideig ilyenben legyél, vagy mondjuk táncolni fogtok a bálban sokat, akkor egy közepesen magas, 7-8 cm-es cipő is elég.
2018. márc. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :D akkor majd vadászok vmilyen kisebb sarkú magassarkút :)
2018. ápr. 3. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem a magasságtól függ, hanem a lábfej hosszától. Az én lábam 41-es, de egy 6-7 centis cipőben már eléggé megfájdul a térdem rövid idő, 1-2 óra alatt is. Nem az, hogy nem bírnék ki benne egy táncos éjszakát, de a kényelmem fontosabb. Aztán kinek hogy... Nem ítélem el azt sem, aki 10 centis sarkakon vonul. Ha neki úgy jó, ennyire előtérbe helyezi a kinézetet, vagy nem fáj benne semmije (amiben kételkedem), akkor hordja csak. Az ő dolga.

Én max. 5 centis sarkút szoktam felvenni egész napra is akár. A 4-4,5 centisben érzem magam a legjobban, ha már magassarkú. Abban egész nap elvagyok gond nélkül, és táncolni is tudok benne. Még busz után futni is. :D

2018. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha a te lábad csak 37-es, akkor lehet, hogy neked inkább csak egy 3 centis sarok a megfelelő.
2018. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!