Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nemrég egy fiatal arcú, de...

Nemrég egy fiatal arcú, de tiszta ősz hajú fiút láttam az utcán leggingsben. A leggings alatt semmi sem volt, még alsónadrág sem. Miért ment így ki utcára?

Figyelt kérdés
Jól láttam, hogy a leggings alatt semmi sem volt, aminek ugyanis himbálóznia kellett, az himbálózott is, hátul pedig kifeszült a leggings a hátsóján. Én a föld alá süllyednék, ha így kellene végigmennem az utcán.

2018. ápr. 2. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem kérdezted meg tőle? Valószínű ő jobban tudja erre a választ, mint mi.
2018. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ő nem süllyedt. Tehát nem zavarja. Nincs közöd hozzá. :)
2018. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szia :) szerintem ezen teljesen felesleges ennyire fennakadni. Mmint oké, neked ez nem tetszett, amúgy valóban ízléstelen látvány lehetett. De Nem kell azzal foglalkozni, hogy ki hogy néz ki, vagy nem kell elítélni a másikat. Nem muszáj mindenkiről véleményt alkotni, felesleges energia pocsékolás :D
2018. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Kakilnia kellett, de nem volt WC papír. Mást használt. Bele is őszült, hogy aztán meg így kellett végigkorzóznia.
2018. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen leggins volt?

Nem értek az ilyesmihez,körül tudod írni?

2018. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Feszülős, vékony anyagú testnadrág, más néven "cicanadrág", amely teljesen rátapadt mindenütt a testére, a lábszáraira.
2018. ápr. 3. 01:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Feszülős futónadrágot énis szoktam hordani és alsó nélkül.

F25

2018. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát, biztos furcsa lehetett, bár leggingset szíve, joga viselni, én is szoktam, de alsót illő lenne hordani, bár én harisnyanadrágot szoktam, hogy ne látszódjon az alsó vonala. És arra is ügyelek, hogy ne adja ki a péniszem formáját. Mert míg a nők bátran villanthatnak tevepatát, addig a pasiknak mindenük szégyellnivaló.
2018. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért szégyellnivaló?
2018. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És tetszett neked a teste?
2018. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!