Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan magassarkúd amit...

Van olyan magassarkúd amit nem hordasz már, de mégsem adod el?

Figyelt kérdés
Ha nem hordod miert nem adod el?
2018. ápr. 2. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Ajándék volt egy rokonomtól aki már nem él azért nem adom el, de nem igazán van alkalmam hordani se. De a többit is inkább elajándékozni szoktam és nem eladni.
2018. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem adok el, túl sok macera. Amúgy igen, van egy ilyen Lady Gaga jellegű magassarkúm, amit eleve itthoni bohóckodásra vettem :).
2018. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van jó pár ilyen magassarkúm. Sőt van olyan amit megvettem mert tetszett vagy azért mert partira készültem. De végül még a dobozából sem vettem ki azóta. Nem tudom miért nem adom el, mert igazából egyikhez sem ragaszkodom. De szerintem azért nem adom el, mert nincs kedvem sem időm az eladással foglalkozni. Legtöbbször úgy szabadulok meg a magassarkúktól, hogy ha jön rokon vagy barátnőm, és meglátják, odavannak érte, akkor oda ajándékozom..

Egyébként a vicc az egészben az, hogy sok magassarkúm van, de sosem szerettem viselni a magassarkút..

2018. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább olyan van amit kevesebbszer veszek fel,vagy a színe miatt vagy mert túl elegáns és csak nagyon különleges alkalmakra tartogatom.De olyan is van,amit már vagy 2éve nem használok,viszont fűz hozzá egy nagyon jó élmény illetve elég drága is volt.
2018. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert bőr és kényelmes, más meg nem venné meg.
2018. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!