Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így húsz fok körüli időbe még...

Így húsz fok körüli időbe még hordhatok csizmát anélkül hogy megbámulnának?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha megbámulják a lábam és már ma is mindenkin torna meg félcipőt látok, közben én még simán birnám magamon a rendes téli csizmát nem sülnék meg benne szerintem. De fel merjem így venni holnap?

2018. ápr. 3. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan hogy néz ki a csizma? Nem lehet, hogy azért bámulják meg a lábad mert jól néz ki benne? :)
2018. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Miért vennél csizmát? Mi bajod a lábaddal?
2018. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki ahogy a csizmák szoktak

magas sarkú bőrcsizma térdem alá ér négy öt centivel pontosan sose mértem meg fekete cipzáros nem bebújós mit mondjak még róla?

Nem eldugni akarom a lábam csak jól áll a csizi egy rövid szoknyával csak ha hidegebb van akkor meg fázok igy

de közben meg már senkin se látok ilyen téli csizmákat

2018. ápr. 3. 13:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázol, akkor vedd fel. Ennél jobb indok nincs is arra, hogy hordd :)
2018. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első vágyok. Hát ez már így elmondva is elég csinos. Ha megbámulnak nem azért fogják mert hogy "jajj nézd már ez még áprilisban csizmát vett fel" hanem inkább mert jól néz ki. Én ugyan megbámulni senkit sem szoktam szinte soha, de azért én is tuti vetnék 1-2 pillantást feléd ilyen szettben
2018. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel az, ha más megbámul? Ignoráld őket. Szard le a tekintetüket, vagy nézz rájuk Te is megvetően.
2018. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is egy ugyanilyen (fekete, bőr, térd alá érő magassarkú) csizmát vettem ma fel, mert egyszerűen a télen alig tudtam felvenni a sok hó, csapadék miatt, ugyanis tükörsima, csúszós talpa van. Vannak olyan csizmák, amik inkább koratavasszal hordhatók, mert téli időben egyszerűen balesetveszélyesen csúsznak, de közben meg csinosak, szóval megveszi az ember :)... gondolom a tied is ilyen, nem?
2018. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7! Ühümm! ilyesmi az én szitum is :)

téged ma nem bámultak meg érte vagy szoltak be valamit?

2018. ápr. 3. 15:48
 9/19 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hordhatod, simán kombinálható szoknyával is így kora tavasszal.


https://www.youtube.com/watch?v=PQVS9HGTh5A

2018. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

7-es

Női logika :)

Nem tudja felvenni a csizmát télen, mert csúszik (ami azért nem vehető túl jó néven egyébként sem egy csizmától), ezért csak azért is fölveszi pár hétre gyorsan, még ha 40 fok is lenne.

2018. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!