Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen magassarkúkat...

Ti milyen magassarkúkat szoktatok hordani?

Figyelt kérdés

Itt most nem az érdekel, hogy hordassz-e vagy sem, hanem az, hogy milyet.

Ha lehet akkor egy linket is dobjatok (hozzávetőleges is jó).


És mondom még egyszer, hogy ezzel kíméljetek, hogy én nem hordok magassarkút!!!!



2018. ápr. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tűsarok, tömbsarok.
2018. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
8-9 centis magassarok, nem vastag, hanem inkább vékony, már-már tűsarok. Meg éktalpú, de az is vagy 6 centis, a 3 centis magasságot meg sem lehet érezni. A 12 centis vagy annál magasabb sarok (platform nélkül is) már zavaró, nem lehet benne jól járni. Nálam a 8 centi az alap...
2018. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tűsarkú cipőben nem tudok normálisan menni, kényelmetlen, annyira nem is tetszik, úgyhogy inkább vastagabb sarkú magassarkúim vannak. Jobban szeretem, aminek picit kerekebb az orra és, ha nyitottabb körömcipőről van szó, akkor inkább alacsonyabb sarkút választok. Kb. ehhez hasonló fazon: [link]

Vagy max. néhány centivel magasabb, de akkor inkább legyen egy pici platform és legyen jó kényelmes.


Csizmákban pedig ugyanez, csak akkor ennél magasabb sarkat is szívesen hordok, valamiért csizma esetében kényelmesebb. Valamint telitalpú cipőim, szandáljaim is vannak pl. ilyenem pont van és szeretem: [link]

2018. ápr. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pár hónapja vettem egy ilyet:

[link]


Nagyon kényelmes, a sarka is vastagabb kicsit, nem épp vékony. Annyira bejött, hogy vettem még egyet, ha majd túlontúl elhasználom, legyen egy másik is.


Van ilyenem is, csak nem ilyen textiles, hanem műbőr változatban, csak arról nem találtam képet:

[link]


Az egyik kedvencem. Tökéletes sarokmagasság.

2018. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy magassarkúm van, kb. 3-4 centis, "karcsúsított" sarok :D, de szerintem a büdös életben nem fogom hordani, mert hosszú távon szétszedi a lábamat.


[link] - ilyen, csak fekete és más a lábfej része 4-5 vékony pántos.

2018. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!