Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól áll egy aviator napszemüve...

Jól áll egy aviator napszemüveg egy lánynak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mivel férfi napszemcsi így NEM!
2018. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem férfi, unisex
2018. ápr. 5. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Már miért lenne férfi napszemüveg?


Amúgy szerintem simán jól állhat egy lányon.

2018. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy jól áll. De nem mindenkinek.
2018. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ó hát persze, most ez a divat ami férfi és tetszik a kislányoknak akkor nevezzük el uniszexnek, mert ez így működik!

Nézd már meg milyen idétlenül néz ki azon a kicsi fejletlen fejezeken!

Nem véletlenül mert a férfi koponyára van tervezve mivel az robosztusabb, nem véletlenül írták előttem hogy csak némelyik nőnek áll jól nyílván annak aki férfiasabb.

2018. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Az fel sem merült benned hogy külömböző méretű szemüvegeket gyártanak,

férfi és női modellekből is egyaránt?

2018. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*különböző
2018. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

😂😂 külömböző?? Még így sem láttam írva de mindég tanúl az ember...


Én a lencse formájára gondolok nem más méretre mert a lencse formája határozza meg hogy férfi!

Amit a dolli roll nevezetű együttes énekesnője viselt az a macskaszem alakú az egyértelmű hogy női fazon, tehát az aviátor az meg férfi mégha nehéz is elfogadni...

Rettentő idétlenűl zavaróan néz ki egy női arcon.

2018. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pont a te írásod után szánalmas kiakadni, hogy elrontottam egy szó leírását amit aztán ki is javítottam. Te még normális mondatszerkezetet sem tudsz alkotni.


Amúgy meg nem minden nőnek áll jól a macskaszem alakú napszemüveg. És rohadt sok olyan női napszemüveg is van aminek jóval nagyobb a lencséje mint egy féri napszemüvegnek. Aviator napszemüvegek is rendzseresen ott van nak a női kollekcióba tartozó napszemüvegek között.

2018. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aviatornak a lencse alakjával van gond mivel azt férfi archoz alakították!

Ja, és hogy rendszeresen ott van a női szemcsik között? Ezen meg sem lepődök mivel így nyúlják le a nők szinte mindenünket...


Jé, te is tudsz tévedni? Na látod emberi dolog és ha nem tidtok fogást venni rajtam akkor jöhet a helyesírásom,a fogalmazásom és ha lenne kép rólam még a hajam színe is gond lenne.

2018. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!