Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen rossz a híre M....

Miért ilyen rossz a híre M. o-n a turkálóknak?

Figyelt kérdés
Én szeretek ilyen helyekre járni, annyi jó dolgot ki lehet fogni. De ha elmondom valakinek h turkálóban vettem csak húzzák a szájukat, mintha lenéznének. Ti is tapasztaltatok már ilyet?

2018. ápr. 13. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tapasztaltam még ezt. Nekem az ismeretségi köröm nagy része szeret turkálókba járni. Sokszor van, hogy megdicsérik a friss turis szerzeményeimet és nem rökönyödnek meg azon hogy turkálóban vettem őket.

A barátomnak is turiból vettük pár cuccát.

Multkór pl tök jó Wrangler farmert fogtunk ki 700 forintért. Olyan mintha csak rá öntötték volna. Ja és szinte új volt a gatya. Szóval azt sem lehet mondani, hogy csak szétnyúlt, bolyhos szarok vannak a turikban.


Szerintem akik amiatt húzzák a szájukat mert te turiban vásárolsz, szimplán csak sznobok. Vagy még nem jártak jó turikban, nincsen "sikerélményük" a turkálózással kapcsolatban.

2018. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyesmit többnyire a sznob vagy beszűkült emberek nézik le. És mielőtt valaki felkapná a vizet, nem azt mondom, hogy aki nem turiba jár, az sznob, de akik kifejezetten megbélyegeznek emiatt, szerintem többnyire azért teszik, mert úgy gondolják, hogy divatos és csinos csak akkor lehetsz, ha drága, márkás ruhákat veszel.
2018. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, még senkivel nem találkoztam, aki ellene lenne.
2018. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert mások használt ruháit undorító felvenni.


Az oké ha valakinek a használt telefonját, autóját, házát vagy számítógépét megveszed, de a ruha más kategória.


Meg ezek nem nagy költségek...


Egy jó minőségű nadrágot akár 6 ezerért is ki lehet fogni. Ezt úgy mondom, hogy volt már Levis és Retro-m is.


Vannak emberek akiknek csak a használt jöhet szóba, mert akár a minimálbérnél is kevesebbet keresnek. Azokat megértem, de másokat nem és talán ezért is van a stigma. A turkálóba járást a mély szegénységgel kapcsolják össze.

2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de pl a sima plázás tömegboltokban sokszor sokkal undorítóbban néznek ki a még új ruhák mint a turis használtak...rúzsfoltosak, alapozósak stb..

Lehet hogy több ember próbálgatta őket a boltban büdösen izzadtan.

Másrészt sokkal jobb minőségű ruhákat is kilehet fogni a tömeg inditextes meg H&M-es cuccoknál kb fillérekért.

Csak "jó szem" kell hozzá.

Másrészt én csak feketében járok és goth cuccokat hordok. Na ezek a goth ruhák eléggé drágák újonnan, de turikban sokszor kilehet fogni ilyen cuccokat.

Pl múltkor egy Disturbia hátizsákot találtam turiban. Az egyik Hadaban meg Demonia bakancsot vettek meg pont elöttem.

Ezek olyan cuccok amiket csak külföldről lehetne rendelni jó drágán...szóval nekem megéri turiba járni.



Az #1 válaszoló vagyok.

2018. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!