Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó cipős oldalak?

Jó cipős oldalak?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan megbízható oldalakat mondani, ahonnan off white Nike-okat és vlone Air Force 1-et lehet venni?

2018. ápr. 15. 12:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eredeti darabokat persze.
2018. ápr. 15. 12:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Footshop, Playersroom, Pigshoes, Footure, Sneakerbox 😁 Én ezekból vásárolok, remélem segítettem 😀😀
2018. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi ezekben inkább a tömeg darabokat árulják, nincsen ami nekem kell.
2018. ápr. 15. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

„Nike-okat"


Rossz a ragozás. Ami abból adódik, hogy Nájk van a fejedben. Pedig nem így kell ejteni.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem ezeket az oldalakat de nincsen olyan ami nekem kell, örülnék egy hozzáértő válszaszának aki esetleg tudna mondani oldalt ahol ilyen cipőket lehet kapni.
2018. ápr. 15. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebay
2018. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ezek a cipők százezres és milliós nagyságrend? Ne nézzél már hülyének senkit, hogy itt keresnéd a webshopot miközben millióid vannak cipőre...
2018. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te milyen milliokrol beszelsz? a vlone af1 is 2000 korul megy, ez teljesen megfizetheto ar itt kulfoldon, csak ezeket a cipoket webshopokban nemnnagyon talaltam azert tettem fel a kerdest szoval nem ertem mitt kell magyarazni.
2018. ápr. 16. 00:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Több, mint félmillió forint az a 2000 euró is. Egy német, francia vagy osztrák havi átlagkeresetét elkölteni cipőre mindenhol módfelett nagy luxus. Aki ilyen körökben van, hogy prémium cipőket vásárol, az tudja már hogy hol keresse őket:)
2018. ápr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megtetszettek a cipök, azért akarok venni egyet. Miért függ össze az hogy van pénzem egy ilyen cipőre azzal hogy tudom is hol talalok? Eddig üzletben, egyéb oldalakról vettem cipő, találtam is, de ezeket meg nem talalok ha van akkor meg 100euro szoval..
2018. ápr. 16. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!