Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan járjak "szépen" magassa...

Hogyan járjak "szépen" magassarkúban?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk magassarkút anyával, ballagásra. Nem túl magas szerintem, mert kb olyan 5 centis. Tudok benne menni szerintem, de anya mikor meglátta hogyan megyek benne ezt mondta: nem is tudsz benne menni, olyan csúnyán mész benne stb... Az én szemszögemből nem csúnya, de ezek szerint kívülről igen. Anya szerint azért furcsa, mer eléggé befelé állnak a lábaim. Mit tegyek, hogy szépen tudjak benne menni a ballagáson? Tudom, kell benne gyakorolni stb., de nem hinném, hogy attól jobb lenne. :(

2018. ápr. 15. 17:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: 14/l
2018. ápr. 15. 17:10
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlás, húzd ki magad, próbálj kecsesen menni, ne sarokkal lépni, hanem a lábujjaid letenni először. De ez tényleg idő kérdése, hogy megszokja a lábad. Bár van aki felnőttként is förtelmesen megy magassarkúban, egyszerűen van, akinek nem áll jól és nem tudja hordani.

Viszont ha megfogadsz egy tanácsot, inkább egy kényelmes balerinát vegyél fel ballagásra. Főleg így, hogy még hozzá sem vagy szokva a magassarkúhoz. De egyébként is, csomót fogsz majd sétálni, rohangálni, álldogálni aznap, nagyon fognak fájni a lábaid.

2018. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Mi az hogy lábujjat letenni először? Pont fordítva...

https://www.youtube.com/watch?v=6HC7UVp8Mik

2018. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! DE! Mindenképpen ebben kellene mennem, mert anya direkt ballagásra vette...és ha nem ezt venném fel, meg mondaná, hogy akkor minek vettük...plusz mindenki magassarkúban lesz, az fix. Ezt most nem azért mondom, mert én akarok a "menő csaj" lenni, csak furcsa lenne, hogy egyedül én nem leszek abban...na mindegy, majd gyakorlok sokat! Köszönöm mégegyszer a válaszodat! :)
2018. ápr. 15. 17:37
 5/20 A kérdező kommentje:
Második: köszönöm a linket! :)
2018. ápr. 15. 17:38
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem írtam oda: van mégegy magassarkúm, de az telitalpú, abban tudok is menni. Valószínű azert mert telitalpú. Akkor van esély rá, hogy ebben is "megtanulok" menni?
2018. ápr. 15. 18:36
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak bele kell jönnöd. A ballagásig még van időd, addig tudsz gyakorolni.:)
2018. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm szépen!😘😊
2018. ápr. 15. 21:37
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorolni kell... vedd fel videóra, hogy mész benne, és nézd meg, min kell változtatni. A cipő amúgy oké? Nem csúszik a talpa? Nem mozog benne a lábad? Nekem az első magassarkúm talpa tükörsima volt, egy darab rece nem volt rajta, és emiatt nem bírtam normálisan menni benne, pedig heteken át gyakoroltam. Aztán "csúszásmentesítettem", és rögtön jobban ment. Nálad nem ez a para?
2018. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem hiszem, szerintem jó a mérete, volt már olyan cipőm, ami nagy volt. Plusz tudok benne menni (szerintem) csak anyu azt mondta furán néz ki...mert az én szemszögemből nem tűnik rossznak....de ezek szerint mégsem szép ahogy megyek... :/
2018. ápr. 16. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!