Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamu Gucci pulcsit meg hasonló...

Kamu Gucci pulcsit meg hasonlókat honnan tudok rendelni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha nincs pénzed eredetire akkor minek kell hamisítvány? Úgyis tudni fogja mindenki, hogy nem engedheted meg magadnak amikor a villamoson nyomorogsz.
2018. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Ne foglalkozz vele.

Szerintem ha facebookra beírod, hogy márkás replika ruhák vagy valami ilyet akkor kiad egy csomó oldalt, esetleg vatera, ebay, jófogás stb. Ilyen oldalakon. :)

2018. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Mit érdekel engem ha te hamisítványt hordassz vagy sem. Ha ettől érzed magad többnek, hát legyen. De attól még ugyan úgy senki vagy és az is maradsz.
2018. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Iszonyat ciki a hamisítvány! :D Majd nevetnek rajtad jókat, de ne is foglalkozz vele, hidd csak el, hogy megteheted, hogy Gucciban járj! :D Szánalmas...
2018. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Utolso elotti szerint gondolom akkor lesz valaki ha designer ruhat hord... Borzalom :)

Amugy ioffer.comon lattam ilyen cuccokat.

2018. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar - nincs is közöm hozzá -, ha valaki replika ruhákat hord. Csak azt nem értem, hogy miért akar többnek látszani, mint ami valójában? Tényleg nulla az én véleményem, hisz az számít, hogy Te jónak találd, de akkor sem tudok felfogni, hogy miért kell ilyen maszkot felhúzni? Mutasd magadat, előbb, vagy utóbb kiderül, hogy csak színjátékot játszol.
2018. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, senki se ítélkezzen. Lehet, hogy csak Lázárnak vagy Rogánnak öltözve akar tüntetésre menni, ki tudja? Vagy cosplay?
2018. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azt kérdezte hol lehet venni nem azt hogy nektek mi a véleményetek róla mert senkit nem èrdekel
2018. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milán, Milán... Itt is megvéded a replikát? :D A másik kérdésnél is ezt tetted. Ez valami misszió nálad? 😂
2018. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!