Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok férfinak és nőnek fontos...

Sok férfinak és nőnek fontos hogy jól nézzen ki. De hogyan nézzen ki jól, hogyan adjon magára valaki, aki minimálbérből él és örül, ha egy turkálóban tud venni magának néhány használt ruhát?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 23:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy még ott sem
2018. ápr. 17. 23:21
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell minimálbérből élni. Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa.
2018. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
42%
Egész évi zsebpénzem olyan 20-30 ezer forint. Ebből veszek ruhákat, sminket. Nagyon csinosan öltözködöm (turkáló és aliexpress). Rúzst is aliról rendelek. Ha alapból szép vagy nem nehéz szépnek lenni kevés pénzből.
2018. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Miss Endzsi ***** válasza:
28%
21/L
2018. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Én nem minimálbérből élek, de turiban vannak a legjobb cuccok.
2018. ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Ezért jár MINDENKI egyetemre hogy ne minimálbére legyen...
2018. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

6: nem kell hozzá egyetem. Nálunk a sima operátort 8 általánossal felveszik és 220 körül lehet keresni. Érettségivel vagyok minőség ellenőr, és 300 fölött keresek.


Öltözködésnél fontos a stílus, a minőség, és a jó méret.

Szoktam turizni: vettem már minőségi, új állapotú márkás ruhát 200 ft-ért. De sokszor inkább nem veszek semmit. Szerencse kell hozzá.

A ruhatáram 4 szín uralja, ami jól áll. Ezekhez illő, jól kombinálható darabokat szoktam venni. Olyan jó minőségű alap ruhatár kell, ami nem megy ki a divatból. Egy-egy pólóval, övvel van más kiegészítővel fel lehet dobni. Ezek úgyse tartanak egy szezonnál tovább és cserélni kell.

Kopott, foltos, fakó, gyűrött, dohos szagú, kinyúlt vagy kihízott ruha mindig olcsó és igénytelen hatást kelt. Ezeket kerüld messzire, mindegy, milyen olcsó.

Turkálni pedig időigényes dolog. Tíz esetből kilencszer nincs jó ruha, de máskor több kincset is lehet találni egyszerre. Így jobb, ha nem akkor mész, amikor már nincs egy rendes nadrágod, mert olyat fogsz megvenni muszájból, ami hosszú távon nem hordható, az pedig csak pénzkidobás. Erre figyelj nagyon: sose vegyél olyat, amit pár alkalomnál többször nem hordasz, vagy nincs mihez felvenni. Olyat se, amire igazából nincs szükséged. Egy nyolcadik póló vagy farmer felesleges, igazán nincs rá szükséged.

Ha kevés ruhád van, akkor a mosásra is figyelj oda! Egy rossz hőfok miatt kidobhatod a cuccaid felét a kukába.

2018. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Bocsánat, szarkasztikusan írtam az egyetemet mert itt szinte mindenki azt hiszi ha nincs diplomája éhen hal!


Pedig egy jó szakma felér egy diplomával vagy még többet is ér!

Ezt te is tudod myílván , de rajtunk kívűl sok a buta naív ember..

2018. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos aki nem szép, azon minden igénytelennek tűnik. Míg a szép emberek a manapság oly divatos lyukas pókokban is igenyesnek tűnnek. Ez van sajnos.



[link]



Hiába öltözök én is szép ruhákba, a külső miatt sosem csinos.

Kérdező beszélj az ismerőseiddel, kérd meg őket ha megunt ruhadarabjuk akkor adják neked.

2018. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

pólókban

igényesnek

van*

2018. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!