Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fürdőruha alsót visszavesznek...

Fürdőruha alsót visszavesznek a H&M-ben?

Figyelt kérdés

Nem tudtam felpróbálni a fürdőruha alsót, ezért otthon próbáltam fel, fehérneműre. Tökéletesen eredeti állapotban megvan (címke + a műanyag védőmatrica), viszont a blokkra az van írva, hogy fürdőruhát nem vesznek vissza.

Ki tudom cserélni eggyel nagyobb méretre?



2018. ápr. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne van az öntapadós védő, rajta van a címke, azaz láthatóan nem volt használva, akkor általában kicserélik.
2018. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem cserélik inkabb eladó függő.
2018. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A H&M-ben BONTATLAN harisnyát nem cserélnek vissza. Akkor szerinted egy fürdőruha bugyit visszafognak? Főleg ha a blokkra is rá van írva.
2018. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megoszlóak a vélemények, de köszönöm a válaszokat.

Valakinek esetleg van ebben tapasztala?

2018. ápr. 19. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszik vissza. Nem saját tapasztalat(vagy ha úgy nézzük mégis) tavaly egy hölgy előttem próbált cserélni egy bikinit más méretre. Esetedben egy próbát azért megér szerintem, max.nem cserélik ki.
2018. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy probat megér szerintem
2018. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!