Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon rosszul...

Szerintetek nagyon rosszul áll a fehér nadrág egy olyan csajon akinek nem izmos hanem zsíros a feneke?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
*fehér farmer
2018. ápr. 20. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Hat eléggé hülyén tud állni ducibbb lanyokon
2018. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Annak nem a fehér nadrággal lesz elsősorban baja.
2018. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ducibb vagyok, körte alakom van (tehát a fenekem, combjaim a husisabbak) és simán hordok világosabb, akár fehér nadrágokat is, mert tetszik. Attól, hogy pl. fekete vagy sötétkék nadrág van rajtam, attól még ugyanakkora a fenekem...a fehér nadrágtól sem lesz nagyobb. Én nem látom, hogy csúnyább lenne vagy bármi ilyesmi, nekem tetszik és szívesen hordom. Egyedül a nagy minták azok, amiket inkább kerülök, ha nadrágról vagy szoknyáról van szó, mert azt előnytelennek találom és azokon tényleg azt látom, hogy nagyítanak és szélesítenek, ugyanakkor én a színek tekintetében semmilyen különbséget nem látok ilyen szempontból.
2018. ápr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!