Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Néhány nő miért nem szeret...

Néhány nő miért nem szeret tangát hordani?

Figyelt kérdés
Abban sokkal szexibb a nők feneke, még nézni is jobb, főleg ha a ruhán is átlátszik.
2018. ápr. 21. 11:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nemcsak néhány, hanem sok nem szereti a tangát. Kényelmetlen és nem is a legegészségesebb ruhadarab. Szexhez persze én is szívesen felveszem, de az egész napomat nem tölteném el benne.
2018. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%
Én mindig azt hordok,nincs is más bugyim.
2018. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem az orvosom szoktatott le róla, mivel nem egy higiénikus, kényelmes ruhadarab, főleg nem egész napi viseletre, legyen bármennyire is szexi.

Olyankor még felveszem, ha rövid idő múlva tudom, hogy lekerül rólam, de csak olyankor.

2018. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem,kényelmetlen.A francia szabásúakat szeretem hordani.
2018. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%
Mert az ami a nőknek jó és amit szeretnek nem egyenlő azzal ami a férfiaknak tetszik.Nem kényelmes,nem higiénikus,mindegy nekedi tetszik. Ennyi erővel a nők is megkérdezhetik,hogy miért nincs minden férfinak kockahasa,mikor egy kigyúrt férfitest sokkal szexibb mint az átlagos meg a kövér.Igazi IQ-bajnok lehetsz.
2018. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nekem egyáltalán nem tetszik a tanga, szerintem a francia bugyiban esztétikusabb a hátsóm, meg a legtöbb nőé is.

És tényleg egészségtelen, kényelmetlen. Szóval a tanga nálam az a kategória, amit soha, semmilyen körülmények között.


Mellesleg szerintem a férfiak között is sokan vannak, akiknek annyira nem tetszik a nőkön.

2018. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Én is szoktam hordani, szerintem nem rossz
2018. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, vegyél pár darabot azt' hordjad egy hétig. Megtudod a választ :)
2018. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában francia és normál fazonú bugyikat hordok, mert számomra még ezek a legkényelmesebbek és vannak szépek is (vannak lézervágott, varrás nélküli bugyik is szóval nem vág be, nem látszik át a ruhán stb.). Ha tanga, akkor nekem max. a brazil fazon, ami tetszik, ez jól is áll és kényelmesnek is találom. Ugyanakkor ez a maximum, az ilyen vékony pántos, string fazonú tangák szóba sem jöhetnek, azt nem bírom elviselni magamon...nekem kényelmetlen és szerintem amúgy nem is áll jól rajtam.
2018. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Mert kényelmetlen. Tojok rá hogy random fickók a buszmegállóban szívesebben bámulnák a seggem tangában ha közben a tanga az én fenekemet dörzsöli ki...
2018. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!