Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan magassarkút...

Hol lehet olyan magassarkút kapni ami nem töri a lábam úgy mint pl egy olcsó kínai?

Figyelt kérdés

Melyik üzletekben kb milyen árban?

Elegáns fekete magassarkút akarok.


2018. ápr. 21. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fekete tamaris cipőm, imádom, nagyon kényelmes, pedig nem nagyon bírja a lábam a magassarkút, de ebben simán végig bírok egy egész éjszakát, úgy, hogy nem fáj a lábam.

15ezer volt.

A Tamarisnak egyébként szerintem az összes cipője kényelmes. Legalábbis amiket eddig vettem, mind az. Sehol nem tör, dörzsöl vagy nyom.

2018. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper.

Akkor meg is nézem majd jövőhéten ott a magassarkúkat, hátha találok valami jót.

2018. ápr. 21. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol szokta törni a lábadat, hátul vagy elöl? Egyébként sajnos nem nagyon lehet előre megmondani, nekem az a tapasztalatom. Nekem van olcsó, pár ezres cipőm, ami kifejezetten kényelmes, pedig annyira azért nem vagyok hozzászokva én sem ahhoz, hogy egész nap magas sarkúban legyek. És van drága, több tízezres cipőm, ami mindig kikezdi a lábamat hamar...
2018. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van olyan ami hátul töri nagyon. De olyan is ami elöl nyom és így nem tudom hordani mert nem tudok benne normálisan menni pedig úgy akarok
2018. ápr. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!