Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki diykedett már régi/unalmas...

Ki diykedett már régi/unalmas ruhadarabjaival ill. mennyire sikerült a ruhával való tervét megvalósítani?

Figyelt kérdés
aki nem értette volna a kérdésemet arra gondoltam hogy ki csinált már régi/unalmas ruháival valami új darabot amit a nyilvánosság előtt is felvesz? nekem nem nagyon jönnek ezek a dolgok össze...ha van aki csinált már leírná nekem hogy ő miket készített a ruháiból? gondolok én pl: sima egyszerű pólóra festett valamit/kivágott rá mintákat vagy egy egészen más ruhává alakította át...válaszokat köszönöm :)

2018. ápr. 22. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=xualeGbDqzk


Szinte ugyanezt csináltam meg, csak nem a teljes háton, hanem a melltartó vonaláig. Rendszeresen hordom.

2018. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én több unalmas, egyszínű felsőmre is festettem már textilfestékkel. Akár szöveget, akár egyszerű mintát.

Pepecs munka, de én pont ezért szeretem. Megnyugtat. :)

Kikeresed a mintát, ami tetszik, kinyomtatod a megfelelő méretben, kivágod a mintát a papírból, és ráfested a negatívot a ruhára.

2018. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy régi egyszínű trikora festettem mintákat, a barátomnak is gyártottak 2-3 ilyen pólót :) (különböző mintával persze) valamint ilyen haspolot is csináltam úgy, hogy bevagdostam az alját, aztan megcsomózgattam. De azt csak egyszer vettem fel, a mosás után nagyon merevek lettek a csomók és nem nézett ki olyan jól. Meg nem is szoktam nagyon haspolot hordani.
2018. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már többször is hímeztem a rövidujjúimra. Az egyik farmeremre is varrtam már kicsi szöveget. Tavaly pedig egy egyszímű fehér teniszcipőre varrtam eddig mind jól sikerült.
2018. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!