Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak még ilyenek rajtam kívül?

Vannak még ilyenek rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

"Cipő-őrültek",Sneakerheadek,

Honnan vásároltok ritkább,szép cipőket?

Gondolok itt a Jordan kollekciókra,különlegesebb Nike cipőkre.

Ahol megbízható áron lehet,eredetit?



2018. ápr. 23. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Footshop, Playmax, Garagestore, Playersroom, Rapcity, Pig Shoes, Sneakerz stb. és további facebookos cipős csoportok, amennyiben benne vagy azokban...😉😁😀
2018. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem én is ebbe a csoportba tartozom. Viszont kizárólag black/black vagy black/white sneakereket vásárolok. Nike Air Moc-ból például mindkét anyagból vettem amivel kijött. Nike Aptare SE szintúgy két színben van meg. Rendszeresen, minden hordás után ápolom őket. Szóval elég komolyan tudom venni:D

Ezeken az oldalakon szoktam vásárolni:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolótól kérdezném,hogy mennyire kockázatos ez a külföldről rendelés?

Kiszállítás,van-e utánvétel

Stb..

Köszönöm ha válaszolnál!:D

2018. ápr. 24. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Utánvét természetesen nincs. A return policy helyenként változik. De eddig csak az Asos és a Footshop esetében volt rá szükség. Asos esetében európa inverz csomagként ingyen vissza lehet küldeni bármelyik postán. Footshopnál is hasonló a dolog.

Szállítás pár naptól 2-3 hétig is terjedhet. Attól függ.

Nagyjából már tisztában vagyok miből milyen méret kell, így összeségebn nincs gond a külföldi vásárlásokkal:)

2018. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!