Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellűként hogyan tudnék...

Nagy mellűként hogyan tudnék én is divatos, vékony pántos ruhákat és felsőket hordani?

Figyelt kérdés

70/F-és mérettel rendelkezem.

Ha felnézek egy webshopra, mindig rengeteg gyönyörű, stílusban hozzám passzoló ruhát találok, de sajnos ezek 90%-ának nagyon vékony, vagy elég “szexisen megoldott” pártja van, illetve vannak áttetsző anyagú részei is, így kész rémálom a ruhavásárlás.

Az extra tartású melltartót soha nem hagyhatom el, a pánt nélküli változatok pedig egyáltalán nem jöttek be, pedig már rengeteget kipróbáltam.

Fiatal vagyok, 19 éves és nem szeretném örökké szolid nagymama ruhákba burkolni magam.

Szeretnék és is elegáns, divatos ruhákat hordani, mint a kortársaim, persze tudom, hol a határ.



2018. ápr. 24. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés...igazából sehogy. Ha egyik pánt nélküli melltartó se tart eléggé, akkor vagy veszel fel rendes melltartót(így undorító) vagy ha nem lóg és szép a tartása, akkor melltartó nélkül bimbitapasszal (nem próbáltam, de nem lehet valami kényelmes).


Ha valaki esetleg tud jól tartó pánt nélküli melltartó márkát, linket annak megköszönném. (75D)

2018. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz szolid nagymamaruhák alatt?
2018. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha megengeded egy férfi véleményét:

Szerintem az a lány, akinek 19 évesen 70F-es keblei vannak... szóval tök mindegy milyen ruhát vesz fel, akkor is feltűnő és szexi.

2018. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

"Szeretnék és is elegáns, divatos ruhákat hordani,"


Szerintem a spagetti pánt se nem elegáns, se nem divatos. Ehelyett hordhatnál számodra előnyös ruhákat.

2018. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

3-as válaszolóval értek egyet:

70/F-es óriási természetes mellekkel gyakorlatilag mindegy mit veszel fel, mindenben ultra dögös leszel:)

28/F

2018. ápr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!