Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, ha többféle stílusú...

Baj, ha többféle stílusú ruhát hordok?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap pólót farmerrel, máskor tinis mai divatú ruhákat, de van amikor nőies ruhákat hordok. Ez baj vagy csak egyféle stílusban kellene öltözködnöm?
2018. ápr. 25. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2018. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kellene?! Semmit nem kellene. Úgy öltözz, ahogy szeretnél.

Egyébként a párom is többféle stílus szerint öltözködik. Szerintem ez kifejezetten előnyös, mert mindenféle alkalomhoz van mit felvennie.

2018. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem egyidejűleg, akkor nem baj😂😂😂😂


Én ffi vagyok, ráadásul idősebb valamivel mint a gyk törzsközönsége. Nekem is van az inges zakós farmeros sportos eleganciától a rövidgatyás titokzoknis pólós laza szerkóig minden. És éppen úgy öltözöm, ahogy kedvem tartja ílletve ahogy az alkalom kívánja.

2018. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kellene? Mégis ki szerint "kellene"? Ki az a hülye, aki más öltözködésével foglalkozik? Azt hordasz, amit szeretnél.
2018. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan így öltözködöm. De van olyan is mikor darkosban nyomom :D
2018. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik nap balerina-szoknya-blúz, másnap meg sort-tornacipő-top... :D Szóval nyugi, én is napfggő, épp milyen stílusban van kedvem tolni.

29n

2018. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!