Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen üzletekben árulnak...

Milyen üzletekben árulnak olyan csokornyakkendőt, amelyet nekem kell megkötni?

Figyelt kérdés
Rengeteg csokornyakkendőm van, úgy gondolom, hogy ideje lenne beszerezni olyan darabokat is, amiket én tudok megkötni, nem előre van elkészítve, vagy fából faragva. Online találtam oldalakat, így azok most nem lényegesek a kérdés szempontjából.

2018. ápr. 26. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én öltönyszalonban érdeklődnék.
2018. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ada100 ***** válasza:
Digel, Kristóf Szalon
2018. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy akár az ebay-en és hasonló oldalakon:)
2018. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Valószínűleg a nagyobb divatszalonokban lehet önkötős csokornyakkendőt vásárolni. A neten több helyen is hirdetnek ilyeneket 5.000-14.000. Ft árakon. A gond az hogy vagy a klasszikus fekete, vagy fehér, illetve különböző színes mintájúak, azonban egy színűt, de más színben még nem láttam. Ezért vásároltam szöveteteket, vékony bevasalható (interface) bélést és legyártottam magamnak saját méretűre kb. 3 tucatot belőle. Ha van varrógéped és kellő türelmed, akkor egy ilyen nyakkendő durván két óra alatt kényelmesen elkészíthető. A YouTube-n nézz utána a bow tie címszó alatt és a szabástól az elkészítésig találsz videókat. És még valami. Ha eléggé elkötelezett vagy az önközős csokornyakkendő mellett, akkor készíts magadnak, ha azonban csak alkalmanként viseled, akkor vásárolj. 1 db. elkészítése kb. 500 Ft-ból megvan.
2018. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!