Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lányokra hosszú nadrág?

Mukutyimaki kérdése:

Vékony lányokra hosszú nadrág?

Figyelt kérdés
Sehol se találok magamra jó nadrágot mert ami szélteben jó az általában hosszában 2-3 centivel a bokám felett van. 175 cm vagyok 48 kilóval (nem nem vagyok anorexiás, egészségesen eszek és sportolok egyszerűen ilyen a genetikám majd amikor idősödök elkezdek hízni) úgyhogy tud valaki valamilyen boltot ahol tudok magamra nadrágot kapni?

2018. ápr. 29. 15:39
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én nem vagyok hasonló esetben, de szerintem az egy biztos megoldás ha veszel a kb. jó nadrágot és utána elviszed külön varrónőhöz.
2018. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok és a Tallyban szoktam találni magmnak, szerintem ott nagyon jók vannak
2018. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Varrónőn már gondolkoztam de nekem nagyon macerás lenne (persze ha nincs más marad az) ezért kérdeztem , hogy vane-e esetleg olyan bolt ahol alapból hosszú lábakra terveznek. Sajnos nekem a tally nem jön be. Pont az az egyik bolt ahol mindegyik nadrág rövid rám.
2018. máj. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!