Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Hogyan tudok megtanuln...

Csajok! Hogyan tudok megtanulni magassarkúba járni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Imádom a magassarkú cipőket, és most beleszerettem egy cipőbe! A talpelő magassága 5 cm, a saroké 13cm. Zárt cipő, és van rajta a bokánál pánt. Nem tudom, hogy esetleg egy ilyen cipőbe mennyire könnyű járni?? Régebben már mentem egy hasonló magas cipőbe, de annak nem volt ennyire megemelve az eleje és nem is volt zárt. Illetve egy picit nagy is volt rám. Mondanom sem kell, 1 óra járás után fájt tőle a lábam és kikezdte... Ezért félek venni magassarkút. Tudnátok pár tanácsot adni, hogy tudnék ügyesen járni benne?


Ez az a cipő:

[link]


2018. máj. 3. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Pár tanácsot fogadj meg :)


1. Ha magassarkút veszel, MINDIG olyat vegyél ami pont a lábadra való! Ha nagyobbat veszel, csúszni fog benne a lábad, ha kisebbet szorítani fog.

2. Ha 10 centinél nagyobb a sarka, az eleje legyen megemelve. (Ahogy ennél a cipőnél is, 5 centivel magasabb az eleje, ez könnyíti benne a járást)

3. Egyenesen járj benne, emeld a lábad, ne húzd! Az egyensúlyod is fontos, ezt gyakorold lábujjhegyen és cipővel is!

4. Ne arra gondolj hogy nem fogsz tudni menni benne, az legyen a fejedben hogy ez is csak egy cipő, gyakorlással fogsz tudni benne járni.

5. Mindenképp üzletben vedd, hogy feltudjad próbálni.


Remélem tudtam segíteni:)

2018. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész benne otthonrol, gyakorold a benne való járást, illetve azért is vedd fel, hogy kitapasztald, nem e töri valahol a labadat. Szerintem érdemes magaddal vinni első körben egy kényelmes lapos talpú cipőt is, ha esetleg nagyon kényelmetlen lenne, át tudd venni.
2018. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én elsőnek egy kisebbel kezdeném 5-6 cm aztán pár alkalom után huznám a magasabbat.:)
2018. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Türelem kell hozzá, otthon gyakorolj, és kérj meg néha valakit, hogy nézze meg, hogy hogy jársz benne. Nekem még az a tapasztalatom pont a HM-es magassarkú cipőkkel, hogy nagyon csúszik a talpuk (a külső/alsó rész, tehát nem belül), gondolom, a linkel cipőnek is tükörsima alja van, hát ez nem szokott segíteni :D szóval csinálj valamit a talpával első körben, hogy ne arra kelljen figyelned, hogy csúszol.
2018. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!